Schooljaar 1982-83

Eerste jaar Humaniora - klas 1A

Klastitularis: Leo Geerinck

1983 hum1a

Eerste rij: 1 Robert Van Tichelen, 2 Stefaan Van Gysel, 3 Gunther Fobe, 4 Jan Steenssens, 5 Peter Raemdonck, 6 David De Permentier, 7 Tom Nimmegeers, 8 Michaël Engelen, 9 Melvin Claeyé

Tweede rij: 10 Mario Floryn, 11 Filip Paelinck, 12 Dirk Bosschaert, 13 Christophe De Cock, 14 Moheine Ben Fakih, 15 Vincent Geerts, 16 Werner Danneel, 17 Kris Coumans, 18 Ivan Reunis.

Eerste jaar Humaniora - klas 1B

Klastitularis: Pol Verstraete

1983 hum1b

Eerste rij: 1 Nico De Jaeck, 2 Guy Roelant, 3 Jan De Meyer, 4 Wim Verdonck, 5 Peter Truyens, 6 Kris Van Buynder, 7 Peter Lambrechts, 8 Bert Maes,

Tweede rij: 9 Bart Schelfhout, 10 Olivier Lammens, 11 Peter Temmerman, 12 Tommy Vaerewyck, 13 Nico Verdonck, 14 David De Nennie, 15 Jimmy Van Landeghem, 16 Kris Smet, 17 Jo Van Damme.

Eerste jaar Humaniora - klas 1C

Klastitularis: Hugo Schiettecat

1983 hum1c

Eerste rij: 1 2 Bruno Van Steenbergen, 3 Steve Sercu, 4 Didier Van Riel, 5 Dieter Calle, 6 Andy De Rore, 7 Jimmy Van Brussel, 8 Luc Pauwels, 9 Carl Van Puyenbroeck,

Tweede rij:10 Hugo Schiettecat, 11 Gert Buys, 12 Filip De Beleyr, 13 14 15 Rik Buysse, 16 Moâmer Osmane,17 Filip Meersschaert, 18 Ivan Vercauteren, 19 Jan Cleyman, 20 Peter Vereecken.

Niet geïdentifeerd: Frank De Meyer, Carl Laureys, Jan Van Hoye, Yvan Van Steen.

Tweede jaar Humaniora - klas 2A

Klastitularis: Marc Van Beek

1983 hum2a

Eerste rij: 1 David Thielman, 2 Patrick Soetens, 3 Gino Mariman, 4 Danny Seghers, 5 Gino Van Lancker, 6 Klaas Vandenberghe, 7 Frederik Vlassenbroeck, 8 Christophe Weyers, 9 Philip Verbeke,

Tweede rij: 10 Marc Van Beek, 11 Henrik Claeysoone, 12 Wim De Hauwere, 13 Guy Vastenhaeck, 14 Philip Hendrickx, 15 Stefan Somers, 16 Ludwig Vereecken, 17 Gino Smet, 18 Tom Zaman, 19 Dirk Van Den Bossche.

Tweede jaar Humaniora - klas 2B

Klastitularis: Rik Verniers

1983 hum2b

Eerste rij: 1 Nico De Beleyr, 2 Piet Calmeyn, 3 4 Wim De Meulenaer, 5 Ivan Suy, 6 Luc De Maesschalck, 7 Rudi Hilgert, 8 Peter De Meester, 9 Guy Baert,

Tweede rij: 10 Pascal Van Peteghem, 11 Kurt Thyssen, 12 Mark Massa, 13 Stefan Van Driessche, 14 Wim Van Acker, 15 Filip Rombaut, 16 Mustapha Benacher, 17 Geert Rossaert, 18 Rik Verniers. 

Luc De Maesschalck, Geert De Zitter, Steven Van Eetveldt.

Tweede jaar Humaniora - klas 2C

Klastitularis: Herman Schack

1983 hum2c

Eerste rij: 1 Erik Windey, 2 Joël Tassent, 3 Gino Cappendyck, 4 Danny Snieders, 5 Herman Schack, 6 Patrick D'Haen, 7 Didier Vael, 8 Werner Maes, 9 Jan Duymelinck,

Tweede rij: 10 Jan Windey,11 Kris De Prijcker, 12 Geert Waterschoot, 13 Ivan Heyninck, 14 Guy Keppens,15 Wim Lambrechts, 16 Raf De Groeve, 17 François Goossens, 18 Pascal Aendenboom.

Derde jaar Humaniora - klas 3A

Klastitularis: Paul De Smet

1983 hum3a

Eerste rij: 1 Tom Miechielssens, 2 Tony Melis, 3 Bob Smet, 4 Sonny Burm, 5 Alain Van Riel, 6 Geert De Witte, 7 Geert Smet, 8 Marc Buys, 9 Peter Staessens,

Tweede rij: 10 Paul De Smet, 11 Wim Temmerman, 12 Stefan Cerpentier, 13 Marc De Roos, 14 Stefan Van der Linden, 15 Gert Cools, 16 Michel Robberechts, 17 Steven Vercruysse, 18 Bob Thysman,

Derde rij: 19 Tom Janssens, 20 Patrick Braem, 21 Bart Buysse, 22 Wim Lippens, 23 Dirk De Maesschalck, 24 Jurgen Cafmeyer, 25 Peter Van Cleemput.

Derde jaar Humaniora - klas 3B

Klastitularis: Paul Van Dam

1983 hum3b

Eerste rij: 1 Piet Lippens, 2 Serge Weyn, 3 Erwin Burm, 4 Joris De Cock, 5 Pieter Van Landeghem, 6 Gert De Beleyr, 7 Johan Dhondt, 8 Lode Vercruyssen, 9 Danny Pannier,

Tweede rij: 10 Joris Verwulgen, 11 Paul Koutstaal, 12 Wim De Cock, 13 Jan Thijs, 14 Gunther Van Lombergen, 15 Bart Van Praet, 16 Wim Van De Weyenberg, 17 Gino Van Huffel, 18 Paul Van Dam

Derde rij: 19 Bart Van Buynder, 20 Peter Van Belle, 21 Mario Antheunis, 22 Marino Pollet, 23 Geert Verdonck.

Dieter De Nil, Jan De Smedt. 

Derde jaar Humaniora - klas 3C

Klastitularis: Freddy Van Hove

1983 hum3c

Eerste rij: 1 Luc De Caluwé,  2 Didier Van Isterdael, 3 Manu Dillis, 4 Benny Dujardin, 5 Rudiger Verhulst, 6 Geert Verschaffelt, 7 Philip Wauman, 8 Stefan Van Poucke, 9 Peter Kiekens,

Tweede rij: 10 Wim De Wilde, 11 Stefaan Vercauteren, 12 Kristof De Smet, 13 Patrick De Schepper, 14 Wim Vijlders, 15 Bob Baeten, 16 Stefan Van Leuven, 17 Peter De Boes, 18 Danny Piessens, 19 Marc Imschoot,

Derde rij: 20 Jan Van der Loo, 21 Jurgen De Witte, 22 Freddy Van Hove, 23 Ludwig De Nijs, 24 Karel Jonckheere, 25 Wim Van Osselaer. 

Vierde jaar Economie

Klastitularis: André Beghyn

1983 hum4Ec

Eerste rij: 1 Wim De Cock, 2 Kris De Clerck, 3 Ivan De Maere, 4 Marnix De Wilde, 5 Bruno Verhofstede, 6 Jurgen Vanhove, 7 Carl Avet, 8 Peter Colman, 9 A. P.,

Tweede rij: 10 Karl De Moor, 11 Steven Dillis, 12 Filip Cappaert, 13 G.F., 14 Gunther Geleyn, 15 Bart Verbraeken, 16 Kurt Van Moeseke, 17 André Beghyn.

Vierde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Dirk Hennebel

1983 hum4WB

Eerste rij: 1 Luc Deyaert, 2 Carl Bosteels, 3 Johan Mossu, 4 Carl Goossens, 5 Dirk Volckeryck, 6 Filip De Maesschalck, 7 Piet Steenssens, 8 Johan Verhoeven, 9 Dirk Vercauteren,

Tweede rij: 10 Peter Claus, 11 Hans Buysse, 12 Eric Geerts, 13 Dirk Roels, 14 Raf Thibaut, 15 Stefan Vercauteren, 16 Jan Buyl, 17 Dirk Wauman, 18 Bart Roelant,

Derde rij:19 Kris De Roos, 20 Lieven Persoon, 21 Chris De Beer, 22 Philip Smet, 23 Dirk Puylaert, 24 Emmanuel Laureys, 25 Freddy Van Dooren.

Kurt Du-tré, Frank Van Puyenbroeck.

Vierde jaar Menswetenschappen - klas 4A

Klastitularis: Jozef De Cock

1983 4MWa

Eerste rij: 1 Nicolas Cole, 2 Dirk Weyn, 3 Luc De Vuyst, 4 Jan Dullaert, 5 Philip Daelman, 6 Johan Buytaert, 7 Bruno Jacobs, 8 Joris Van Lent, 9 Gino De Bruyne,

Tweede rij: 10 Bert Bauwelinck, 11 Ronny Blommaert, 12 Paul De Clippeleir, 13 Bart Neve, 14 Koen De Prijcker, 15 Jan Chalmet, 16 Steven Drumont, 17 Jozef De Cock,

Derde rij: 18 Evert De Witte, 19 Guy Vanhemel, 20 Marc De Wilde, 21 Kjell Peersman, 22 Jan Haeleydt, 23 Frank Van Puyenbroeck, 24 Lode Baert.

Alban Van Cleemput

Vierde jaar Menswetenschappen - klas 4B

Klastitularis: Alfons Verhelst

Leerlingenlijst:

Jan HeyndrickxJoris Martens, Serge Meganck, Michaël Michiels, Roeland Peeters, Peter Quintelier, Patrick Roets, Diederik Tacqaert, Alban Van Cleemput, Wim Van de Sompel, Eddy Van de Velde, Marc Van Do, oren, Lieven Van Poeck, Hendrik Van Rijsseghem, Wim Van Sompel, Carl Vercammen, Lieven Vercauteren, Wim Vercauteren, Filip Vereecken, Gunther Vermeulen, Pascal Vermeulen, Johan Vos, Geert Waem, Bart Weemaes

Vijfde jaar Economie

Klastitularis: Guido Verstraeten

1983 5Ec

Eerste rij: 1 Hans Burm, 2 Patrick Duthye, 3 Marc Thys, 4 Jean De Sutter, 5 Walter Goedemé, 6 Christiaan Van Meerssche,

Tweede rij: 7 Guy Vrancken, 8 John Van Coillie, 9 Peter Van Hoeylandt, 10 Hans Bloemers, 11 Geert Meganck.

Guy Debbaut

Vijfde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Erwin De Ridder

1983 5WB

Eerste rij: 1 Benny Stuer, 2 Peter Laemers, 3 Jan Colaes, 4 Geert Van Belleghem, 5 Filip Baes, 6 Jan Burm,

Tweede rij: 7 Chris Rogier, 8 Raf Van Kerckhoven, 9 Luc Middernacht, 10 Luc van den Branden, 11 Geert Vervaet, 12 Erwin De Ridder.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas 5A

Klastitularis: Walter Cools

1983 5MWa

Eerste rij: 1 Jurgen Cap, 2 Ronny Coevoet, 3 Philippe Grisar, 4 Jan Deneir, 5 Koenraad Van Mieghem, 6 Bartel Peelman, 7 Johan Paelinck, 8 Filip Baert, 9 Geert Blevi,

Tweede rij: 10 Koenraad D'Haen, 11 Raf De Smedt, 12 Marc Buyse, 13 Dirk Abeel, 14 Jan Beumer, 15 Patrick Audenaert, 16 Lieven De Keyser, 17 Gunther Cuyt,

Derde rij: 18 Tom Cleempoel, 19 Marc De Cock, 20 Marc Van Daele.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas 5B

Klastitularis: Freddy Cloet

1983 5MWb

Eerste rij: 1 Piet Goossens, 2 Johan Maes, 3 Gino Ferket, 4 Ronny Duymelinck, 5 Nico De Brouwer, 6 Bart Geusens, 7 Guy Heyninck, 8 Jan Pieters, 9 Frank Meulewaeter

Tweede rij: 10 Freddy Cloet, 11 Marnix De Vreese, 12 Luc Keppens, 13 Bert Deyaert, 14 Sven Hoebeeck, 15 Ludwig Samson, 16 Alex Herseele, 17 Peter De Saeger, 18 Geert Egghe,

Derde rij: 19 Geert Lichtert, 20 Dries Geeraert,  21 Guy Samson, 22 Jean-Claude De Wael.

Stefan Dierckx

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas 5C

Klastitularis: Erwin De Ridder

1983 5MWc

Eerste rij: 1 Geert Van Havermaet, 2 Peter Willems, 3 Geert Verniers, 4 Pascal Schelfaut, 5 Dirk Van den Bossche, 6 Erwin De Ridder, 7 Marc Van Laere, 8 Danny Verbraecken,

Tweede rij: 9 Peter Van Raemdonck, 10 Bart Waterschoot, 11 Wim Thielman, 12 Geert Vervaet, 13 Bart Wallays, 14 Ludwig Segers, 15 Wim Van Rostenberghe, 16 Stefan Vandevelde, 17 Johan Van Severen.

Ontbreekt op de foto: Guy Van Ranst, Jan Windey.

Zesde jaar Menswetenschappen - klas 6A

Klastitularis: Robert De Geest

Leerlingenlijst:

Mohamed Ismaili Alaoui, Luc Blancke, Said Bouharrak, Christiaan Coeckelbergh, Geert Cortebeeck, Luk De Clerck, Hans Depaepe, Peter De Smedt, Marc Devriese, Dirk De Wolf, Jo De Wolf, Mark Duymelinck, Herman Frencken, Peter Heyndrickx, Wim Ketels, Dirk Lenart, Johan Marivoet, Gunther Meersman, Marnix Mys, Jan Neerinck, Geert Oostvogels, Wim Vander Elst, Wim Van Stappen.

Zesde jaar Menswetenschappen - klas 6B

Klastitularis: Amedee De Smet

1983 6MWb

Eerste rij: 1 Diederik Rumes, 2 Frank Stroobant,3 Dirk Van de Velde, 4 E.H. Eduard De Witte, 5 Amedee De Smet, 6  Hans Meganck, 7 Ronny Smet, 8 Marc Scheire,

Tweede rij: 9 Rudi Massart, 10 Piet Horemans, 11 Francis Teck, 12 Paul Van Hende, 13 Francis Scherpereel, 14 Herbert Delaruelle, 15 Luc Van De Walle, 

Derde rij: 16 Piet Vermeir, 17 Mario Van Der Stock, 18 Paul Van Loey, 19 Bart Sarens, 20 Peter Robberecht, 21 Christiaan Vaerendonck, 22 Johan Leemans, 23 Luc Van Pottelberg, 24 Michel Van De Meirssche.

Zesde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Peter Lambers

1983 6WB

Eerste rij: 1 Kosta Vanheerswynghels, 2 Wim Blommaert, 3 Jan De Rudder, 4 Regi Smet, 5 E.H. Eduard De Witte, 6 Peter Lambers, 7 Stefan De Beule, 8 Peter Colpaert, 9 Gerry Smet,

Tweede rij: 10 Ivan de Baere, 11 Serge Van Steenkiste, 12 Francis Noyen, 13 Kris Vandermeulen, 14 Paul De Koning, 15  Geert D'Eer, 16 Peter De Backer, 17 Peter Debelie,

Derde rij: 18 Jo Van Hoye, 19 Yves Roels, 20 Peter Smet, 21 Koenraad Strobbe, 22 Frank Massa.

Zesde jaar Economie

Klastitularis: Jacques Meganck

Leerlingenlijst:

Frank De Beule, Ronny De Cock, Wim De Rijck, Philip Dillis, Rudi Foubert, Raf Geerinck, Guy Geleyn, Koen Hemelaer, Gino Meul, Leo Roelant, Eric Roggeman.

 

  

{gotop}