Schooljaar 1983-84

Eerste jaar Humaniora - klas A

Klastitularis: Leo Geerinck

hum 1a 1983-84nn

 Eerste rij: 1 Bart Goossens, 2 Johan De Backer, 3 Alain Van Isterdael 4 Kris Wauters, 5 Sasha Vijlders, 6 Olivier Vermeulen, 7 Carl Van Puyenbroeck, 8 Benny Vastenhaeck,

 Tweede rij: 9 Chris Vanderstoelen 10 Robby Geerts, 11 Wim Behiels, 12 Thierry Willockx, 13 David Praet, 14 Stefan Goossens,

 Derde rij: 15 Bart De Rudder, 16 Stephan Bogaert 17 Koen Thielman, 18 Leo Geerinck 19 Michael Anzolone, 20 Mario De Weerd,21 Sandro Flamee.

Brecht De Meulenaere

Eerste jaar Humaniora - klas B

Klastitularis: Pol Verstraete

Leerlingenlijst:

Danny Debelie, Tim De Langhe, Kurt Engelaar, Christoff Everaert, Tom Ivens, Nordine Ketami, Bruno Maes, Stefan Noben, Tom Ost, Kris Steels, Jan Thyssen, Reinhard Van den Bergh, Eli Van Haver, Tom Van Houte, Jurgen Vercauteren, Ernst Vincqueer, Davy Weyn, Sajup Yuruk.

Eerste jaar Humaniora - klas c

Klastitularis: Hugo Schiettecat

Leerlingenlijst:

Johan Claeys, Dirk Cole, Peter De Beelde, Ivo De Block, Bart De Meulenaer, Bruno De Meulenaer, Tom De Smet, Wim De Vijlder, Johan Goossens, Wim Hellemans, Tom Keppens, Wim Kras, Sven Muller, Jan Smet, Didier Tilleman, Frederik Vael, Bart Van der Meulen, Mark Van Geldorp, Nico Van Puyenbroeck, Dirk Verhulst, Sven Verschueren.

Tweede jaar Humaniora - klas a

Klastitularis: Marc Van Beek

Leerlingenlijst:

Dirk Bosschaert, Dieter Calle, Melvin Claeye, Kris Coumans, Werner Danneel, Christophe De Cock, Wim De Hauwere, David De Permentier, Michael Engelen, Mario Floryn, Gunther Fobé, Vincent Geerts, Olivier Lammens, Bert Maes, Tom Nimmegeers, Filip Paelinck, Peter Raemdonck, Yvan Reunis, Guy Roelant, Kris Smet, Jan Steenssens, Kris Van Buynder, Stefaan Van Gijsel, Jimmy Van Landeghem, Robert Van Tichelen.

Tweede jaar Humaniora - klas b

Klastitularis: Rik Verniers

Leerlingenlijst:

Gert Buys, Rik Buysse, Jan Cleyman, Filip De Beleyr, Nico De Jaeck, David De Nennie, Andy De Rore, Peter Lambrechts, Carl Laureys, Filip Meersschaert, Luc Pauwels, Bart Schelfhout, Steve Sercu, Peter Temmerman, Tommy Vaerewijck, Jimmy Van Brussel, Jo Van Damme, Jan Van Hoye, Didier Van Riel, Bruno Van Steenbergen, Ivan Vercauteren, Nico Verdonck, Wim Verdonck, Peter Vereecken, Frank Watain.

Derde jaar Humaniora - klas a

Klastitularis: Paul De Smet

Leerlingenlijst:

Henrik Claeysoone, Kris De Block, Dirk De Maesschalck, Philip Hendrickx, Danny Seghers, Gino Smet, Patrick Soetens, Stefan Somers, David Thielman, Klaas Vandenberghe, Dirk Van den Bossche, Gino Van Lancker, Guy Vastenhaeck, Philip Verbeke, Ludwig Vereecken, Frederik Vlassenbroeck, Bob Waterschoot, Christophe Weyers, Tom Zaman.

Derde jaar Humaniora - klas b

Klastitularis: Paul Van Dam

Leerlingenlijst: 

Guy Baert, Mustapha Benacher, Piet Calmeyn, Nicolaas De Beleyr, Luc De Maesschalck, Piet De Maesschalck, Peter De Meester, Wim De Meulenaer, Rudi Hilgert, Paul Koutstaal, Mark Massa, Filip Rombaut, Geert Rossaert, Kurt Tyssen, Wim Van Acker, Stefan Van Driessche, Steven Van Eetveldt, Gino Van Huffel, Pascal Van Peteghem, Lode Vercruyssen.

Derde jaar Humaniora - klas c

Klastitularis: Freddy Van Hove

Leerlingenlijst:

Pascal Aendenboom, Gino Cappendijck, Raf De Groeve, Kris De Prijcker, Patrick D'Haen, Jan Duymelinck, François Goossens, Guy Keppens, Wim Lambrechts, Werner Maes, Danny Piessens, Jan Smet, Danny Snieders, Joël Tassent, Didier Vael, Geert Waterschoot, Erik Windey, Jan Windey. 

Vierde jaar Economie

Klastitularis: André Beghyn

4EC83-84

Eerste rij: 1 Karel Jonckheere, 2 Carl Bosteels, 3 Jurgen De Witte, 4 Stefaan Vercauteren, 5 Dieter De Nil, 6 Joris Verwulgen

Tweede rij: 7 Wim Vylders, 8 Wim De Bilde, 9 Wim Van De Weyenbergh, 10 Manu Dillis, 11 Tom Miechielssens, 12 Erwin Burm, 13 Marc Imschoot,

Derde rij: 14 Peter Van Belle, 15 Stefaan Dupon, 16 André Beghyn, 17 Luc Deyaert, 18 Jan Buyl, 19 Mario Anteunis, 20 Ludwig De Nijs.

Ontbreken op de foto: Patrick De Schepper, Koen Maris.

Vierde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Dirk Hennebel

1984WB4

Eerste rij: 1 Wim Van Osselaer, 2 Johan D'Hondt, 3 Gunther Van Lombergen, 4 Peter De Boes, 5 Philip Wauman, 6 Mark De Roos, 7 Gert Cools, 8 Rudi Verhulst,

Tweede rij: 9 Bob Thysman, 10 Gert De Beleyr, 11 Jan De Smedt, 12 Pieter Van Landeghem, 13 Sonny Burm, 14 Benny Dujardin, 15 Peter Staessens, 16 Stefan Van Poucke, 17 Michel Robberechts,

Derde rij: 18 Tom Janssens, 19 Dirk Hennebel, 20 Geert Verdonck, 21 Peter Van Cleemput, 22 Jurgen Cafmeyer, 23 Wim De Cock, 24 Serge Weyn, 25 Piet Lippens, 26 Bart Buysse, 27 Wim Temmerman.

Alain Van Riel

Vierde jaar Menswetenschappen - klas a

Klastitularis: Jozef De Cock

Leerlingenlijst:

Franky Barbier, Johan Boel, Marc Buys, Geert Coppens, Christiaan De Beer, Gerd De Block, Daniël De Decker, Hans De Saegher, Geert De Witte, Peter Kiekens, Jan Stevens, Wim Van Hauteghem, Joris Van Lent, Jan Zaman.

Vierde jaar Menswetenschappen - klas b

Klastitularis: Alfons Verhelst

Leerlingenlijst:

Dirk Kluskens, Myron Leens, Filip Liebaut, Michel Meerschaert, Dirk Selis, Ronny Van Assche, Chris Van Cleemput, Jan Van der Loo, Koenraad Van Kerckhove, Peter Van Laere, Wim Van Sompel, Stephan Van Uytvanck, Carl Vercammen, Geert Verschaffelt.

Vijfde jaar Economie

Klasitularis: Guido Verstraeten

1983-1984 ec5

Eerste rij: 1 Guido Verstraeten, 2 Kris De Clerck, 3 G.F., 4 Gunther Geleyn, 5 Steven Dillis, 6 Carl Avet, 7 Marnix De Wilde,

Tweede rij: 8 Wim De Cock, 9 Filip Cappaert, 10 A. P., 11 Kurt Van Moeseke, 12 Gui Vrancken, 13 Ivan De Maere, 14 Peter Colman.

Ontbreken: Karl De Moor, Jurgen Vanhove, Bruno Verhofstede

Vijfde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Erwin De Ridder

Leerlingenlijst:

Hans Buysse, Filip De Maesschalck, Kris De Roos, Eric Geerts, Carl Goossens, Emmanuel Laureys, Joris Martens, Johan Mossu, Lieven Persoon, Dirk Puylaert, Bart Roelant, Dirk Roels, Philip Smet, Piet Steenssens, Raf Thibaut, Freddy Van Dooren, Raf Van Kerckhoven, Dirk Vercauteren, Elie Verschraege, Dirk Volckerijck, Dirk Wauman.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas a

Klastitularis: Freddy Cloet

Leerlingenlijst:

Lode Baert, Bert Bauwelinck, Ronny Blommaert, Johan Buytaert, Jan Chalmet, Nicolas Cole, Yves Corrijn, Philip Daelman, Gino De Bruyne, Koen De Prijcker, Luc De Vuyst, Marc De Wilde, Evert De Witte, Koenraad D'Haen, Steven Drumont, Jan Dullaert, Erik Everaert, Peter Hertog, Bruno Jacobs, Rudy Massant, Gert Mees, Bart Neve, Kjell Peersman, Jan Pieters, Guy Vanhemel, Frank Van Puyenbroeck, Stefan Vercauteren, Dirk Weyn.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas b

Klastitularis: E.H. Rudy Van Acker

Leerlingenlijst:

Peter De Paepe, Rafaël Meeussen, Serge Meganck, Michaël Michiels, Thierry Neirynck, Herman Peeters, Roeland Peeters, Peter Quintelier, Patrick Roets, Diederik Tacquaert, Alban Van Cleemput, Wim Van de Sompel, Eddy Van de Velde, Marc Van Dooren, Lieven Van Poeck, Peter Van Raemdonck, Hendrik Van Rijsseghem, Lieven Vercauteren, Wim Vercauteren, Filip Vereecken, Pascal Vermeulen, Geert Vervaet, Johan Vos, Geert Waem, Bart Weemaes.

Zesde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Peter Lambers

Leerlingenlijst:

Filip Baes, Jan Burm, Jan Colaes, Peter Laemers, Luc Middernacht, Chris Rogier, Benny Stuer, Geert Van Belleghem, Luc Van den Branden, Geert Vervaet.

Zesde jaar Economie

Klastitularis: Jacques Meganck

Leerlingenlijst:

Hans Bloemers, Hans Burm, Patrick Duthye, Walter Goedemé, Geert Meganck, Mark Thijs, John Van Coillie, Peter Van Hoeylandt, Chris Van Meerssche.

Zesde jaar Menswetenschappen - klas a

Klastitularis: Robert De Geest

Leerlingenlijst: 

Dirk Abeel, Ismaili Mohamed Alaoui, Patrick Audenaert, Filip Baert, Jan Beumer, Geert Blevi, Marc Buyse, Jurgen Cap, Tom Cleempoel, Rony Coevoet, Gunther Cuyt, Marc De Cock, Lieven De Keyser, Jan Deneir, Raf De Smedt, Phillippe Grisar, Joan Paelinck, Marc Van Daele, Koenraad Van Mieghem.

Zesde jaar Menswetenschappen - klas b

Klastitularis: Walter Cools

1983-84humMW6
Eerste rij: 1 Guy Samson, 2 Nico De Brouwer, 3 Guy Heyninck, 4 Bert Deyaert, 5 E.H. Eduard De Witte, 6 Walter Cools, 7 Ronny Duymelinck, 8 Gino Ferket, 9 Sven Hoebeeck,

Tweede rij: 10 Geert Lichtert, 11 Peter De Saegher, 12 Marnix De Vreese, 13 Piet Goossens, 14 Ludwig Samson, 15 Johan Maes, 16 Dries Geeraert, 17 18 Jean-Claude De Wael,19 Alex Herseele.

Geert Egghe, Luc Keppens, Jan Neirinckx

Zesde jaar Menswetenschappen - klas c

Klastitularis: Amedee De Smet

Pascal Schelfaut, Ludwig Segers, Wim Thielman, Dirk Van den Bossche, Stefan Vandevelde, Geert Van Havermaet, Marc Van Laere, Guy Van Ranst, Wim Van Rostenberghe, Johan Van Severen, Danny Verbraecken, Geert Verniers, Bart Wallays, Bart Waterschoot, Peter Willems, Jan Windey. 

 

 

 

{gotop}