Schooljaar 1990-91

Eerste moderne - klas a

Klastitularis: Herman Schack

Leerlingenlijst:

Jamal Belemchich, Sémir Belgacem-Goethals, Olav Boel, Geert De Maere, Yves De Pauw, Joris De Schrijver, Kim De Wachter, Yves Joris, Steven Lories, Luc Martens, Erik Mets, Stefan Peeters, Jan Rooms, Ivo Smet, Diego Van der Vloet, Stefan Van Esbroeck, Jan Van Ruysseveldt, Mark Verstuyft, Erik Weymans, Richard White, Wim Wuytack, Marco Wyns, En-Lai Yeung.

Tweede Moderne - klas a

Klastitularis: Rik Verniers

Leerlingenlijst:

1990-91hum2LaMo

Eerste rij: 1 Raf Hagens, 2 Raf Buyle, 3 Geert Mets, 4 Filip Charita, 5 Bruno Vergauwen, 6 Thierry Rooms,

Tweede rij: 7 Rik Verniers, 8 Bert Duverger, 9 Wim Van Damme, 10 Joost Ongena, 11 Jan Vereecken, 12 Jonathan De Decker,

Derde rij: 13 Tom Roskam, 14 Wim De Cock, 15 Kristof Dhaen, 16 Philip De Roo, 17 Wim De Smet, 18 Yves Van Bastelaere, 19 Wim De Laet.

Tweede moderne - klas b

Klastitularis: Pol Verstraete

Leerlingenlijst:

Tom Apers, Aernout De Maertelaere, Stephan De Vogel, Wesley Ferket, Carl Pauwels, Jao Smet, Kristof Smet, Raf Smet, Steve Stuer, Davy Thys, Glenn Van Daele, Bert Van den Berghe, Jurgen Van der Donckt, Alex Van Laethem, Kristof Van Steenberghe, Frederik Vercauteren, Tim Verduyn, Floris Vermeir, Wim Verschooren.

Derde moderne - klas a en b

Klastitularis: Freddy Van Hove

Leerlingenlijst:

Bekir Alci, Nikolas Boel, Peter Cerpentier, Filip De Bock, Bram De Bruyn, Jan De Meulenaer, Johan De Meulenaer, Kristof De Rycke, Olivier De Smedt, Roy Foong, B. G., Rehan Iqbal, Serge Maes, Sven Notenbaert, Dirk Permentier, Stefan Smet, x, Pieter Van Remoortele, Joris Verschueren, Frank Verstuyft, Gordian Waem.

Derde moderne - klas c

Klastitularis: Marc Van Beek

Leerlingenlijst:

Tim Bogaerts, Christiaan Boone, Wouter Colpaert, Johan De Beule, Tim De Wachter, Pascal Florin, Guy Heirweg, Peter Hennebel, Bart Jonkers, Frederic Libeer, Tim Peirsman, Tom Tersago, Nico Van Daele, Bert Vandermeulen, Steven Van Pottelberge, Nicolas Van Poucke, Wim Van Steirteghem, Johan Verhelst, Mark Walraet, Pieter Weymans.

Vierde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: André Schepens

Leerlingenlijst:

Sven De Maeyer, Pascal De Rop, Pascal De Veij, Tom De Wachter, Benny De Wilde, Mathieu Geerinck, Christophe Libeer, Olivier Maes, Olivier Reychler, Kurt Van Bastelaere, Stijn Vandenberghe, Sven Vergucht, Tom Verstraete, Johan Vervondel.

Vierde jaar Economie

Klastitularis: Paul De Smet

Leerlingenlijst:

Diego Abeel, Tom De Hauwere, Jan De Schrijver, Chresten De Wael, Christophe Laureys, Sven Smet, Andro Van Laer, Guy Van Puyvelde, Bart Verleyen, Ivan Weyenbergh.

Vierde jaar Menswetenschappen

Klastitularis: Jozef De Cock

Leerlingenlijst:

Johan Christiaens, Kristoff De Caigny, Bart De Prycker, Kris Drieghe, Peter Duymelinck, Joris Everaert, Luc Liebaut, Maarten Lootens, Bruno Moens, Filip Thys, Peter Van Loo, Engelbert Wauters.

1990 91mw4n

Eerste rij: 1 Joris Everaert, 2 Bart De Prycker, 3 Filip Thys, 4 Peter Duymelinck, 5 Johan Christiaens, 6 Kristoff De Caigny.

Tweede rij:7 Luc Liebaut, 8 Maarten Lootens, 9 Engelbert Wauters, 10 Peter Van Loo, 11 Kris Drieghe, 12 Bruno Moens,

Vijfde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Robert Mossu

Leerlingenlijst:

Jan Buysse, Peter De Groof, Dries De Meulenaer, Gino De Saegher, Kirsten De Weerd, Frederik Goossens, Jan Ongena, Pieter Stas, Noël Thielman, Peter Van Cleemput, Roby Van Hoye, John Verhaeghe.

Vijfde jaar Economie

Klastitularis: Dirk Hennebel

Leerlingenlijst:

1991-92humEC6z



Eerste rij: 1 Danny Verbuyst, 2 Jan Wuytack, 3 Gunther Van Mullem, 4 Hans Wymeersch, 5 Wim Van den Bossche,

Tweede rij: 6 Wout Dullaert, 7 Christophe Valaert, 8 Lieven Smet, 9 Johan Stoop,10 Paul De Smet,

Derde rij: 11 Jurgen Van Buynder, 12 Dirk Huybrecht, 13 David Van Waesberghe, 14 Bart Truyens, 15 Steven Tollenaere.

Vijfde jaar Menswetenschappen

Klastitularis: Guido Verstraeten

Leerlingenlijst:

Günther Bauwmans, Jorgen Cassier, Gert Claes, Wim De Blende, Lennert Deprettere, Johan De Ridder, Christophe Drieghe, Mario Geleyn, Tom Laceur, Joris Meersman, Koenraad Mendonck, Christophe Meul, Thom Nelis, Luc Permentier, Kurt Pinoy, Wim Roels, Bert Roodhooft, Filip Seghers, Yvan Van Boven, Geert Van Buynder, Wim Van Campenhout, Steve Van de Vijvere, Rudy Van Guyse, Koen Van Kemseke, Bart Van Mele, Dimitri Verbraecken.

Zesde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Erwin De Ridder

Leerlingenlijst:

Benny De Bruyn, Nicolas De Caigny, Georges De Jonckheere, Jurgen de Jonghe, Patrick De Meester, Kurt De Nijs, Fabrice De Veij, Bart De Vriendt, Hans De Witte, Koen De Witte, Johan Liessens, Johan Praet, Jurgen Robrecht, Geert Smet, Hans Van Buynder, Bert Van Damme, Stefan Van Damme, Robby Van Hoye, Filip Vernimmen, Stefan Verstappen.

1990-91H6Wb

Eerste rij: 1 Johan Praet,2 Johan Liessens, 3 Geert Smet, 4 Erwin De Ridder, 5 Koen De Witte, 6 Hans De Witte,

Tweede rij: 7 Paul De Meulenaer, 8 Nicolas De Caigny, 9 Benny De Bruyn, 10 Kurt De Nijs, 11 Fabrice De Veij, 12 Patrick De Meester, 13 Jurgen De Jonghe, 14 Georges De Jonckheere, 15 Hans Van Buynder,

Derde rij: 16 Filip Vernimmen, 17 Stefan Van Damme, 18 Stefan Verstappen, 19 Jurgen Robrecht, 20 Bert Van Damme, 21 Bart De Vriendt.

Zesde jaar Economie

(Foto nog niet gevonden; foto bestaat)

Klastitularis: Robert De Geest

Leerlingenlijst:

Ebrahim Benlamchich, Jürgen Boel, Stijn De Meulenaer, Bert Gillis, Kristof Joris, Tom Lowie, Steven Raemdonck, Mario Ryckaert, Dirk Soetens, Bruno Van Eetvelde, Steven Vanhaute, Kjell Van Hove.

Zesde jaar Menswetenschappen

(Foto nog niet gevonden; foto bestaat)

Klastitularis: Amedee De Smet

Leerlingenlijst:

Danny Beirnaert, Geert Beirnaert, Olivier Colman, Thibaut De Lestré, Pascal De Maesschalck, Kurt De Meester, Jan De Pagie, Geert De Roep, Gunther De Ruysscher, Peter Dhollander, Robby Geldof, Bert Huens, Kristof Kesteloot, Gino Lardenoit, Ivan Naudts, Thomas Opgenhaffen, Lieven Paelinck, Diederik Peeters, Tom Smet, Mario Thys, Joost Van Belleghem, Bart Van der Vieren, Kris Vanhemel.

 

{gotop}