Schooljaar 1991-92

Eerste jaar Moderne - klas a

Klastitularis: Herman Schack

Leerlingenlijst:

Thomas De Smet, Frederik De Witte, Hendrik Heirweg, Christopher Heirwegh, Geert Janssens, Benjamin Meeus, Stijn Schoenmaekers, Kristof Selis, Lode Van Cleemput, Kristof Van den Hende, Gert Van der Donckt, Wouter Van de Voorde, Bram Van Hoyweghen, Piet Van Kerckhove, Joeri Van Leugenhaeghe, Bart Van Pottelberge, Jan Verschelden, Mark Verstuyft.

Eerste jaar Moderne - klas b

Klastitularis: Pol Verstraete

Leerlingenlijst:

Frederik Baert, Jonas Braeckmans, Pieter Debroey, Hendrik Deckers, Jan De Graeve, Koen De Smet, Davy De Wolf, Jochen Grün, Dominic Heynderickx, Filip Melis, David Meul, Karel Ongena, Rogier Steel, Peter Thyssen, Kristof Vandermeulen, Wim Vanhove, Jan Vercauteren, Jan Verstraete, Manuël Verstraeten, Dirk Weymans. 

Tweede jaar Moderne

Klastitularis: Rik Verniers

Leerlingenlijst:

Jamal Belemchich, Sémir Belgacem-Goethals, Olav Moel, Geert De Maere, Yves De Pauw, Joris De Schrijver, Kim De Wachter, Steven Lories, Luc Martens, Erik Mets, Stefan Peeters, Jan Rooms, Ivo Smet, Stefan Van Esbroeck, Jan Ruysseveldt, Yves Vergauwen, Erik Weymans, Marco Wijns, Wim Wuytack.  

Derde jaar Moderne Talen-Wiskunde & Economie-Wiskunde

Klastitularis: Marc Van Beek

Leerlingenlijst:

Economie-Wiskunde

Aernout De Maertelaere, Philip De Roo, Wesley Ferket, Jao Smet, Raf Smet, Steve Stuer, Glenn Van Daele, Wim Verschooren.

Moderne Talen-Wiskunde

Filip Charita, Stephan De Vogel, Raf Hagens, Geert Mets, Thierry Rooms, Yves Van Bastelaere.

1990-91humLA Ma2

Eerste rij: 1 Yves Van Bastelaere, 2 Stephan De Vogel, 3 Geert Mets, 4 Thierry Rooms, 5 Filip Charita,

Tweede rij: 6 Steve Stuer, 7 Jao Smet, 8 Raf Smet, 9 Raf Hagens, 10 Marc Van Beek

Derde rij: 11 Glenn Van Daele, 12 Philip De Roo, 13 Aernout De Maertelaere, 14 Wesley Ferket,15 Wim Verschooren.

Derde jaar Economie-Moderne Talen & Menswetenschappen-Moderne Talen

Klastitularis: Freddy Van Hove

Leerlingenlijst:

Economie-Moderne Talen

Jackie Beerens, Kristof Dhaen, Bert Duverger, Roy Foong, Rehan Iqbal, Davy Thys, Jürgen Van der Donckt.

Menswetenschappen-Moderne Talen

Bert Claeys, Jonathan De Decker, Gert Van den Berghe, Stefaan Vandist, Kristof Van Steenberghe, Tim Verduyn, Bruno Vergauwen, Floris Vermeir.

Vierde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Dirk Hennebel

Leerlingenlijst:

Johan De Beule, Jan De Meulenaer, Johan De Meulenaer, Olivier De Smedt, Tim De Wachter, Pascal Florin, B. G., Peter Hennebel, Frédéric Lybeer, Olivier Reychler, Stefan Smet, Nico Van Daele,  Bert Vandermeulen, x, Steven Van Pottelberge, Christof Van Poucke, Wim Van Steirteghem, Frank Verstuyft.

Vierde jaar Economie

Klastitularis: Paul De Smet

Leerlingenlijst:

Christiaan Boone, Filip De Bock, Kristof De Rycke, Serge Maes, Mark Walraet.

Vierde jaar Menswetenschappen

Klastitularis: Jozef De Cock

Leerlingenlijst:

Tim Bogaerts, Jan Caljon, Andy De Bruyn, Guy Heirweg, Joris Maes, Niels Martens, Tom Tersago, Yves Thierens, Jan Van Damme, Iwein Vandevijver, Johan Verhelst, Joris Verschueren, Filip Verstraeten, Pieter Weymans.

Vijfde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Robert Mossu

Leerlingenlijst:

Dries De Meulenaer, Pascal De Rop, Pascal De Veij, Tom De Wachter, Kirtsen De Weerd, Benny De Wilde, Ralph Eyckerman, Mathieu Geerinck, Koen Gillis, Christophe Libeer, Olivier Maes, Kurt Van Bastelaere, Stijn Vandenberghe, Sven Van Hee, Sven Vergucht, Tom Verstraete, Johan Vervondel.

Vijfde jaar Economie

Klastitularis: André Beghyn

Leerlingenlijst:

Tom De Hauwere, Jan De Schrijver, Jo De Vilder, Chresten De Wael, Sven Smet, Marc Van den Bosch, Geert Van Elsuwege, Andro Van Laer, Gunther Van Mullem, Bart Verleyen, Ivan Weyenbergh.

Vijfde jaar Menswetenschappen

Klastitularis: Guido Verstraeten

Leerlingenlijst:

Tom De Keersmaeker, Sven De Maeyer, Bart De Prycker, Hans De Vreese, Kris Drieghe, Peter Duymelinck, Joris Everaert, Klaas Janssens, Luc Liebaut, Maarten Lootens, Filip Thys, Peter Van Cleemput, Peter Van Loo, Engelbert Wauters. 

Zesde jaar Economie

Klastitularis: Robert De Geest

Leerlingenlijst:

1990-91EC5z

Eerste rij: 1 Jan Wuytack, 2 David Van Waesberghe, 3 Lieven Smet, 4 Danny Verbuyst, 5 Johan Stoop,

Tweede rij: 6 Paul De Meulenaer, 7 Bart Truyens, 8 Jurgen Van Buynder, 9 Wout Dullaert, 10 Dirk Huybrecht, 11 Christophe Valaert, 12 Robert De Geest,

Derde rij: 13 Steven Tollenaere, 14 Mario Van Steelant, 15 Jan Van den Branden,16 Ebrahim Benlamchich, 17 Wim Van den Bossche.

Zesde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Erwin De Ridder

Leerlingenlijst:

Jan Buysse, Peter De Groof, Gino De Saegher, Frederik Goossens, Jan Ongena, Danny Rochtus, Pieter Stas, Noël Thielman, Roby Van Hoye, Rupert Van Steeland, John Verhaeghe.

Zesde jaar Menswetenschappen

Klastitularis: Amedee De Smet

Leerlingenlijst:

Günther Bauwmans, Jorgen Cassier, Gert Claes, Wim De Blende, Lennert Deprettere, Mario Geleyn, Joris Meersman, Koenraad Mendonck, Christophe Meul, Thom Nelis, Luc Permentier, Kurt Pinoy, Wim Roels, Bert Roodhooft, Filip Seghers, Geert Van Buynder, Wim Van Campenhout, Koen Van Kemseke, Bart Van Mele, Dimitri Verbraecken.

 

 

 

{gotop}