Schooljaar 1970-71

Zesde Moderne - klas A

Klastitularis: Leo Geerinck

Leerlingenlijst

André Boeckmans, Danny Boel, Guy De Bock, Ronan De Bock, Leo De Maere, Luc Derkinderen, Patrick De Roover, Patrick De Vogel, Emmanuel De Vos, Marc De Wreede, Firmin Franckaert, Guido Heyndrickx, Rudy Keppens, Eddy Maes, Didier Nobels, Danny Provost, Dirk Roels, Geert Rossaert, Patrick Smet, Hugo Suy, Gino Van Gool, Herman Van Hoydonck, Paul Verelst, Paul Weyers.

Zesde Moderne - klas B

Klastitularis: Pol Verstraete

Leerlingenlijst

Martin Aps, Christian Bohyn, Eugeen Bosman, Johan Colpaert, Johan De Beule, Marc De Blieck, Luc Deprost, Karel Derde, Johan De Rudder, Frank De Wilde, Dirk Eeckhaoudt, Karel Ferket, Leo Foubert, Peter Holverda, André Maes, Dirk Maes, Geert Pijl, Paul Raes, Jean-Pierre Van Buynder, Jurgen Van Cauwenberghe, Daniël Van Goethem, Luc Van Puyvelde, Jan Wauters.

svl15

1 Martin Aps, 2 Frank De Wilde, 3 Karel Ferket, 4 Leo Foubert, 5 Luc Deprost, 6 Johan De Rudder, 7 Marc De Blieck, 8 Luc Van Puyvelde, 9 Jurgen Van Cauwenbergh, 10 Eugeen Bosman, 11 Dirk Eeckhaoudt, 12 André Maes, 13 Johan De Beule, 14 Dirk Maes, 15 Jan Wauters, 16 Jean-Pierre Van Buynder, 17 Geert Pijl, 18 Paul Raes, 19 Jo Colpaert, 20 Christian Bohyn.

svl17

1 Martin Aps, 2 Frank De Wilde, 3 Karel Ferket, 4 Leo Foubert, 5 Luc Deprost, 6 Johan De Rudder, 7 Marc De Blieck, 8 Luc Van Puyvelde, 9 Jurgen Van Cauwenbergh, 10 Eugeen Bosman, 11 André Maes, 12 Dirk Eeckhaoudt, 13 Dirk Maes, 14 Johan De Beule, 15 Jean-Pierre Van Buynder, 16 Jan Wauters, 17 Geert Pijl, 18 Paul Raes, 19 Jo Colpaert, 20 Christian Bohyn.

Zesde Moderne - klas C

Klastitluaris: Robert Mossu

Leerlingenlijst

Ivo Baes, Jan Bogaert, André Delaere, Chris De Paep, Johan Desmedt, Geert D'Hollander, Kurt Dutré, Theo Foubert, Mark Goeman, Luc Jonkers, Ronny Maes, Marc Megroedt, Walter Oelbrandt, Leo Pannier, Fabien Roland, Edward Smet, Wim Van den Broeck, Jean-Pierre Van de Velde, Marc Van Landeghem, Luc Van Meervelt, Ivan Vercauteren.

svl09

1 André Delaere, 2 Geert D'Hollander, 3 Leo Pannier, 4 Kurt Dutré, 5 Jan Bogaert, 6 Luc Van Meervelt, 7 Ivo Baes, 8 Ronny Maes, 9 Luc Jonkers, 10 Walter Oelbrandt, 11 Marc Van Landeghem, 12 Marc Megroedt, 13 Wim Van Den Broeck, 14 Chris De Paep, 15 Edward Smet, 16 Johan De Smedt, 17 Theo Foubert, 18 Ivan Vercauteren, 19 Marc Goeman, 20 Jean-Pierre Van De Velde, 21 Roland Fabian, 22 Robert Mossu.

 svl27

1 Luc Jonkers, 2 Ivan Vercauteren, 3 Johan De Smedt,

Vijfde Moderne - klas A

Klastitularis: Marc Van Beek

Leerlingenlijst

Geert Claeys, Herman De Beleyr, Alex De Laet, Hugo De Pauw, Gerrit Heirman, Luc Lambrechts, Luc Lesire, Johan Lybeert, Daniël Massa, Hilaire Moorthamers, Luc Noppe, Marc Onghena, Jan Rombaut, Peter Rombaut, Luc Ruys, Dirk Smet, Martien Van Beek, Gerry Van de Steene, Harry Van Driessen, Wilfried Van Hooste, Charles Vercauteren, Marc Vercauteren, Roger Vergauwen, Patrick Verschueren.

svl08

1 Luc Lambrechts, 2 Johan Lybeert, 3 Luc Noppe, 4 Hugo De Pauw, 5 Gerrit Heirman, 6 Marc Onghena, 7 Hilaire Moorthamer, 8 Daniël Massa, 9 Geert Claeys, 10 Luc Lesire, 11 Herman De Beleyr, 12 Martien Van Beeck.

Zaten ook in de klas: Alex De Laet, Jan Rombaut, Peter Rombaut, Luc Ruys, Dirk Smet, Gery Van De Steene, Harry Van Driessen, Wilfried Van Hooste, Charles Vercauteren, Marc Vercauteren, Roger Vergauwen, Patrick Verschueren.

De klas bestond uit 24 leerlingen.

Vijfde Moderne - klas B - groep Engels 2de taal

Klastitularis: Guido Roels

Leerlingenlijst

Erwin Cappaert, Dirk De Bosschere, Franky De Daele, Dirk De Meulenaer, Guillaume Derde, Jan Derde, Hugo Fierens, Rudy Galle, Bruno Heirman, Marc Kaïret, Arnoud Knapen, Ernest Lefèbre, Martin Maes, Johan Schrijvers, Guido Soetens, Jozef Temmermans, Peter Van de Putte, Franky Van de Velde, Guy Van de Voorde, Eric Van Driessche, Jules Van Haute, Erik Van Overloop.

svl06

1 2 3 Dirk De Bosschere, 4 Guido Soetens, 5 Eric Van Driessche, 6 Guy Van De Voorde, 7

Vijfde Moderne - klas B - groep Frans 2de taal

svl07

1 Ernest Lefebre, 2 3 Guillaume Derde, 4 Jozef Temmermans, 5 6 7 8 Marc Kaïret, 9 10 Jan Derde, 11 Jules Van Haute, 12 Arnoud Knapen, 13 14 15 Eric Van Overloop.

Zaten ook in de klas: Erwin Cappaert, Franky De Daele, Dirk De Meulenaer, Hugo Fierens, Rudy Galle, Bruno Heirman, Martin Maes, Johan Schrijvers, Peter Van De Putte, Franky Van De Velde, Eric Van Driessche.

Vijfde Moderne - klas C

gs023

1 2 Ivan Lingier, 3 4 Marc Verberckmoes, 5 6 Tony Stremersch, 7 8 9 Luc Potiau, (links achter Luc: Gilbert De Lamper), 10 11 12 Eric Vercauteren, 13 14 Feliciaan De Graeve, 15 16 Daniël Van Daele, 17 Jan Martens, 18 Herwig Van Pottelberge

Klastitularis: Herwig Van Pottelberge

Leerlingenlijst

Dirk Buytaert, Feliciaan De Graeve, Gilbert De Lamper, Ivan Lingier, Jan Martens, Philip Passemiers, Luc Potiau, Ivan Rasschaert, Dirk Seghers, André Smet, Tony Stremersch, Bernard Van Bunder, Daniël Van Daele, Walter Van Dooren, Lieven Van Hoylandt, Dirk Vansompel, Marc Verberckmoes, Eric Vercauteren, Herman Verschelden, Dirk Waterschoot, Rudy Weyn.

Vierde Moderne - klas A

Klastitularis: Hektor Colpaert

Leerlingenlijst

Harry Aps, Marc Baeke, Patrick Burms, Stefaan Clarys, Freddy Cornelis, Pieter De Rover, Paul Janssens, Johan Frencken, Ronny Rombaut, Kris Soetens, Joost Vandommele, Dirk Van Esbroeck, Piet Van Hoylandt, Luc Van Mele, Romain Van Royen, Jean-Pierre Verbeke, Paul Vereecken.

svl01
1 Piet Van Hoeylandt, 2 Marc Baecke, 3 Patrick Burms, 4 Paul Vereecken, 5 6 7 8 9 10 11 12 Johan Frencken, 13 Paul Janssens, 14 Luc Van Mele, 15 Harry Aps, 16 Kris Soetens.

Zaten ook in de klas: Stefan Clarys, Freddy Cornelis, Pieter De Rover, Ronny Rombaut, Joost Vandommele, Dirk Van Esbroeck, Romain Van Royen, Jean-Pierre Verbeke.

Vierde Moderne - klas B

Klastitularis: Guido Colpaert

Leerlingenlijst

Xavier Chavee, Ludwig Cremers, Karel De Bock, Joris Deckers, Luc De Meulenaer, Luc De Puyseleir, Dirk Ferket, Dirk Hofman, Fredy Mels, Daniël Rossaert, Theo Salembier, Luc Smet, Harry Staes, Guido Van der Beken, Piet Verbruggen, Bernard Verhelst, Peter Wauters.

gs019

1 Luc Smet, 2 Fredy Mels, 3 4 5 6 7 8 Harry Staes, 9 10 11 Ludwig Cremers, 12 13 Theo Salembier, 14 Peter Wauters, 15 Bernard Verhelst, 16 Piet Verbruggen.

Vierde Moderne - Klas C

Klastitularis: Paul De Smet

Leerlingenlijst

Marc Cornelis, Raymond De Bock, Hugo De Maeyer, Johan De Schrijver, Erc De Smet, Peter Elst, Luc Fierens, Hugo Foubert, Rudy Hertsens, Herman Schack, Luc Van Grimberge, Hans Van Loocke, Dirk Van Praet, Jo Verbist, Joost Vermeiren, Jean Verreyken, Georges Vriesacker, Raoul Waterschoot.

svl24

1 André Schepens, 2 Peter Elst, 3 Raymond De Bock, 4 Hugo De Mayer, 5 Georges Vriesacker, 6 Marc Cornelis, 7 8 Eric De Smet, 9 Hans Van Loocke, 10 Herman Schack, 11 12 Dirk Van Praet, 13 14 Luc Van Grimberge, 15 16 Hugo Foubert, 17 Jo Verbist, 18 Luc Fierens, 19

Zaten ook in de klas: Johan De Schrijver, Rudy Hertsens, Joost Vermeiren, Jean Verreyken, Raoul Waterschoot.

Eerste jaar Economie

gs021

1 Julien Ghesquière, 2 Daniël Lambrechts, 3 Walter Maes, 4 Luc Vereecken, 5 Luc Baert, 6 Marc Hofman, 7 Koen Van Hecke, 8 Patrick Verdonck, 9 Romain Bolssens, 10 Marc Matthijssens, 11 Herman D'Hollander, 12 Freddy Van Gasse, 13 Daniël Vercauteren, 14 Luc De Vylder, 15 (vooraan) Luc Dullaert.

Klastitularis: André Beghyn

Leerlingenlijst

Luc Baert, Lucien Bogaert, Romain Bolssens, Luc De Vylder, Herman D'Hollander, Luc Dullaert, Julien Ghesquière, Marc Hofman, Daniël Lambrechts, Walter Maes, Marc Mathijssen, Daniël Van Cauteren, Herbert Van de Velde, Freddy Van Gasse, Koenraad Van Hecke, Patrick Verdonck, Luc Vereecken.

svl14

1 Luc Dullaert, 2 Luc Baert, 3 Koenraad Van Hecke, 4 Patrick Verdonck, 5 Daniël Lambrechts, 6 Romain Bolssens, 7 Walter Maes, 8 Julien Ghesquière, 9 Herman D'Hollander, 10 Luc Vereecken, 11 Marc Mathijssen, 12 Daniël Van Cauteren, 13 Freddy Van Gasse, 14 Luc De Vylder.

Eerste jaar Wetenschappen B

Klastitularis: Paul De Meulenaer

Leerlingenlijst

Guido Aesaert, Patrick Cardon, Dirk Citters, Peter Claessens, Filip Claeys, Robert De Bondt, Patrick De Coninck, Frédien De Pelsmaeker, Herman Janssens, Emmanuel Koslowsky, Francesco Mañas, Luc Mets, Eric Raes, Erik Rombaut, Frans Speleman, Erik Stuer, Hendrik Van Belleghem, Jean-Pierre Van den Bosch, Urbain Vanderstylen, Walther Verbeke, Guido Verstraeten.

Foto's genomen in een les handenarbeid bij leraar Boudewijn Dhondt.

svl21

1 Emmanuel Koslowski, 2 Herman Janssens, 3 Patrick De Coninck, 4 Patrick Cardon, 5 Dirk Citters.

svl22

1 Eric Raes, 2 Peter Claessens, 3 Walther Verbeke, 4 Patrick De Coninck, 5 Patrick Cardon, 6 Robert De Bondt, 7 Herman Janssens, 8 Guido Verstraeten, 9 Freddy De Pelsmaeker, 10 Francisco Mañas (rechts achteraan).

Zaten ook in de klas: Guido Aesaert, Filip Claeys, Luc Mets, Erik Rombaut, Eric Stuer, Hendrik Van Belleghem, Jean-Marie Van Den Bosch, Urbain Vandersteylen.

Eerste jaar Menselijke Wetenschappen

Klastitularis: Jozef De Cock

Leerlingenlijst

Luc Audenaert, Yvan Brijs, Marc De Belder, Roland De Bock, Ronan De Boeck, Hugo De Henau, Jean-Pierre De Wolf, Jozef Germeau, Willy Gorissen, Christiaan Grumiau, Henri Gyselinck, Georges Lammens, André Mettepenningen, Robert Moortgat, Herman Pringels, Paul Seghers, Leo Serrant, Willy Van Reusel, Paul Van Schausselen, Philippe Van Wachbeke, Patrick Vermeire, Dirk Weyn, Lodewijk Willems.

svl10

1 Lode Willems, 2 André Mettepenningen, 3 Christiaan Grumiau, 4 Leo Serrant, 5 Leo Serrant, 6 Willy Van Reusel, 7 Paul Van Schausselen, 8 Georges Lammens, 9 Ronny De Boeck, 10 Philip Van Wachbeke,11 12 Dirk Weyn, 13 Herman Pringels, 14 Jean-Pierre De Wolf, 15 Roland De Bock, 16 Jozef Germeau, 17 18 19 Hugo De Henau, 20 Patrick Vermeire, 21 Henri Gyselinck, 22 Willy Gorissen, 23 Marc De Belder.

Zaten ook in de klas: Luc Audenaert, Yvan Brijs, Robert Moortgat, Paul Seghers.

Tweede jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Alfons Verhelst

Leerlingenlijst

Geminien Aerts, Erik De Cock, Lieven De Fré, Walter De Wachter, Rudiger Foubert, Jean-Paul Geysen, Edwin Hulstaert, Herman Keppens, Kristiaan Matthijnssens, Eric Roels, José Rottiers, Egidius Smet, Patrick Smet, Marc Van Couwenberghe, Jan Vandommele, Boudewijn Van Hooste, Constant Van Loon, Rafaël Van Raemdonck, Arthur Vermeir, Valère Wittevrongel.

Tweede jaar Economie

Klastitularis: Jacques Meganck

Leerlingenlijst

Rudi Coone, Albert De Lamper, Etienne De Pauw, Hans D'Hollander, Jean-Pierre Dillis, Valère Geirnaert, Daniël Heynderickx, Constant Imbert, Marc Meul, Joseph Muysers, Luc Rombaut, Roland Smet, Lieven Stuer, Frank Van der Linden, Marc Van Kerckhove, Dirk Vercauteren, Gerrit Vermeir, Willy Verstraete.

svl12

1 Marc Meul, 2 Daniël Heynderickx, 3 Gerrit Vermeir, 4 Albert De Lamper, 5 Lieven Stuer, 6 Frank Van Der Linden, 7 Rudi Coone, 8 Dirk Vercauteren, 9 Constant Imbert, 10 Marc Van Kerckhove, 11 Luc Rombaut (+), 12 Etienne De Pauw, 13 Roland Smet, 14 Jozef Muysers, 15 Hans D'Hollander, 16 Jean-Pierre Dillis, 17 Valère Geirnaert, 18 Willy Verstraete.

Tweede jaar Menselijke Wetenschappen

gs022

1 Benny Robyn, 2 Ronny Smet, 3 Hubert Vercauteren, 4 Freddy De Baere, 5 Jan Van Landeghem, 6 Marc Wenselaers, 7 Jo Vermeiren, 8

Klastitularis: Walter Cools

Leerlingenlijst

Hedwig Amelinckx, Marcus Beuselink, Freddy De Baere, Geert De Baets, Robert De Mesel, Walther De Rop, Luc Kegels, Jo  Maes, Koenraad Maes, Benno Robijn, Antoine Ruys, Ronny Smet, Chris Van Impe, Jan Van Landeghem, Eddie Verbist, Hubert Vercauteren, Jerie Vergauwen, Joseph Vermeiren, Marc Wenselaers. 

Derde jaar Economische

Klastitularis: Leo De Meulenaer

Leerlingenlijst

Rafaël Bauwmans, Jan Brabants, Leonard Cleys, Jean-Paul De Roey, Marc Dragon, Herman Matthijssen, Eddy Nauws, Paul Staut, Arthur Van der Heyden, Aloïs Van Tiggel, Frans Van Vlierberge, Etienne Vercauteren, Guido Vercauteren, Erik Waterschoot, Eric Windey.

1970-71EC3 
Eerste rij: 1 E.H. Ludwig Heyde, 2 Frans Herman, 3 Leo De Meulenaer, 4 E.H. Georges Stuyts, 5 Amedee De Smet, 6 E.H. Hugo Verbeke, 7 Piet Eeckhout, 8 Hugo De Beuckeleer,

Tweede rij: 9 Boudewijn Dhondt, 10 E.H. Guido Smet, 

Derde rij: 11 Etienne Vercauteren, 12 13 14 Eddy Nouws, 15 16 Luc Rombaut, 17 Marc Dragon,

Vierde rij: 18 Jean-Paul De Roey, 19 Aloïs Van Tiggel, 20 21 Leonard Cleys, 22 Guido Vercauteren, 23 Paul Staut, 24 25 Raf Bauwmans.

Derde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: E.H. Hugo Verbeke

Leerlingenlijst

Dirk Baert, Marc De Baere, Jacques De Beule, Josephus De Koning, Willy Elst, Ronan Ferket, Jozef Goetstouwers, Marc Meireleire, Benoni Meyvis, Guido Ruys, Edilbert Thomaes, Freddy Van Driessen, Marc Van Grimberge, Eddy Van Haute, Henri Osta, Marc Varewijck, Guido Verbuyst.

1970-71WB3
Eerste rij: 1 E.H. Ludwig Heyde, 2 Frans Herman, 3 E.H. Hugo Verbeke, 4 E.H. Georges Stuyts, 5 Frans Bossaert, 6 Leo De Meulenaer,7 Piet Eeckhout, 8 Hugo De Beuckeleer,

Tweede rij: 9 Paul De Meulenaer, 10 Amedee De Smet, 11 E.H. Guido Smet, 

Derde rij: 12 Willy Elst, 13 Marc Vaerewyck, 14 Freddy Van Driessche, 15 Edilbert Thomaes, 16 Dirk Baert, 17 Jozef De Koning, 18 Rik Van Osta, 19 Benny Meyvis,

Vierde rij: 20 Jacques De Beule, 21 Marc De Baere, 22 Marc Meireleire, 23 Jozef Goetstouwers, 24 Eddie Van Haute, 25 Marc Van Grimberghe, 26 Ronny Ferket, 27 Guido Ruys.

Ontbreekt op de foto: Guido Verbuyst.

Derde jaar Menswetenschappen

gs020

1 Luc Dierickx, 2 Paul Doffyn, 3 4 Marc De Beule, 5 Willy Thomaes, 6 Rudy De Vuyst, 7 Lieven Coppieters, 8 Raf Van Mieghem, 9 Richard Haentjes, 10 François Geers, 11 12 Luc Van Deuren, 13 Paul Bonamie, 14 15 Marc Wymeersch, 16 Walter Clippeleyr.

De allereerste lichting van afgestudeerden 'Menswetenschappen'

Klastitularis: Amedee De Smet

Leerlingenlijst

Paul Bonamie, Edwin Casteleyn, Walter Clippeleyr, Lieven Coppieters, Marc Gustaaf De Beule, Leonardus Delcroix, Rudy De Vuyst, Luc Dierickx, Paul Doffijn, François Geers, Leo Geysen, Richard Haentjens, Herman Ivens, Willy Thomaes, Luc Van Deuren, Rafaël Van Mieghem, Marc Wijmeersch.

1970-71MW3
Eerste rij: 1 E.H. Ludwig Heyde, 2 Frans Herman, 3 Guido Van den Wijngaert, 4 Amedee De Smet, 5 E.H. Georges Stuyts, 6 August Van Acker, 7 E.H. Hugo Verbeke, 8 Hugo De Beuckeleer,

Tweede rij: 9 E.H. Guido Smet, 10 Boudewijn Dhondt, 11 Piet Eeckhout,

Derde rij: 12 Lieven Coppieters, 13 14 Paul Bonamie, 15 Rudy De Vuyst, 16 Richard Haentjens, 17 18 Luc Vandeuren, 19 Paul Doffyn, 20 Walter Clippeleyr,

Vierde rij: 21 Marc Wymeersch, 22 Willy Thomaes, 23 Marc De Beule, 24 Raf Van Mieghem, 25 Leo Delcroix, 26 François Geers, 27 28 Luc Dierickx.