Eerste jaar Nederlands-Engels
Klastitularis: Guido Colpaert
Leerlingenlijst:
Walter De Coninck, Philippe De Jaeger, Geert De Paepe, Marc De Wilde, Guy D'Hooge, Joris Engels, Johan Goditiabois, Marc Hemelsoet, Ivan Janssens, Patrick Knuts, Eddy Noens, Marnix Ongena, Christiaan Picavet, Luc Thieleman, Luc Van de Voorde, Koenraad Van Ertvelde, Jean-Pierre Van Puyenbroeck, Filip Vispoel.
Eerste jaar Nederlands-Geschiedenis
Klastitularis: Guido Van den Wijngaert
Leerlingenlijst:
Jean Audenaert, x, Boudewijn Baeckelmans, Lode Corveleyn, Peter Coupé, Stanny De Beelde, Hugo De Cock, Wim De Commer, Dirk Luyckx, Luc Masschlein, Ivan Nimmegeers, Noël Persijn, Eric Staes, Herbert Van Daele, Eddy Van Hoyweghen, Thierry Van Laethem, Dirk Van Raemdonck, Marc Van Raemdonck, Hein Van Renterghem, Dirk Van Wassenhove, Johan Vergauwen, Christiaan Verhelst, Herman Verhelst, Joris Vlegels.
Eerste jaar Frans-Geschiedenis
Klastitularis: Maurits Tachelet
Leerlingenlijst:
Luc Bosman, Edwin Cosijns, Reginald De Maeyer, Lieven De Munck, Bart Heleu, Hans Heleu, Marc Revier, Guy Sterkckmans, Stefan Van Dorpe, Herman Verbraecken.
Eerste jaar Wiskunde
Klastitularis: Herman Van de Voorde
Leerlingenlijst:
Noël April, Danny Audenaert, Koenraad Buytaert, René De Boom, Dirk De Jaeck, Guy De Veylder, Roger De Vooght, Patrick Droesbeke, Jean-Marie Engels, Jean-Pierre Jaspers, Paul Maes, Giovanni Nys, Koenraad Peeters, Marc Raemdonck, Rony Schepens, Peter Troch, Ivan Van Hulle, Patric Van Malcot, Dirk Van Steenkiste, Harry Van Vlierberghe, Peter Verbeeck, Hans Verschraegen, Giovanni Wielandt.
Eerste jaar Wetenschappen-Aardrijkskunde
Klastitularis: Daisy Meiresone
Leerlingenlijst:
Johan Bruers, Dominiek Declercq, Johan De Winter, Freddy Van Dender, Peter Van Petegem.
Diplomajaar 1980
Sectie Wetenschappen
Eerste rij: 1 Jos De Rudder, 2 Guido Roels, 3 Michel Roose, 4 Herman Van de Voorde, 5 E.H. Eduard De Witte, 6 Jeannine Tassijns, 7 Andreas Van Peteghem, 8 E.H. Roger Vandenberghe, 9 E.H. Flor Brondeel,
Tweede rij: 10 Theo De Cock, 11 Dirk Bosman, 12 Manu Van Oevelen, 13 14 Christian De Ketelaere, 15 Johan Tack, 16 Marc De Smet, 17 Peter Lambers,
Derde rij:18 Peter Van Eetvelde, 19 Raphaël Uytersprot, 20 Eddy Gansbeke, 21 Noël Van de Velde, 22 Marc Smet, 23 Johan Van Eetvelde, 24 25 Bartholomeus Dhollander,
Vierde rij: 26 27 28 29 Michel Roels, 30 31 Geert Soetens, 32 33
Nog niet geïdentificeerd: Bart Dhollander, Eddy Dieriks, Dirk Persyn.
Sectie Letteren
Eerste rij: 1 E.H. Flor Brondeel, 2 Ulrik Wauters, 3 Andreas Van Peteghem, 4 E.H. Alfons Pilaete, 5 E.H. Eduard De Witte, 6 Maurits Tachelet,
Tweede rij: 7 8 9 10 Chris Van Puyvelde, 11 Frank Pollet, 12 Luc Meirte, 13 14 15 16 17
Derde rij: 18 19 20 Jan Smet, 21 22 23 24 25 26
Vierde rij: 37 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Gediplomeerden
Sectie Nederlands - Engels en Nederlands-Geschiedenis
Klastitularis: Guido Goedemé
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Bagué Hugo | 22.12.1960 | Oudenaarde | |||
Barrie Alain | 17.06.1959 | Hamme | |||
Belon Dirk | 28.12.1959 | Sint-Niklaas | |||
Bels Bart | 18.07.1959 | Kortrijk | |||
Bontinck Luc | 15.05.1959 | Wetteren | |||
Bosschem Joris | 24.05.1958 | Gent | |||
De Clercq Erik | 21.05.1950 | Sint-Niklaas | |||
De Neve Paul | 05.04.1959 | Gent | |||
Derde Johan | 21.02.1961 | Wetteren | |||
Duynslager Eric | 24.01.1957 | Sint-Niklaas | |||
Gosse Jan | 04.10.1959 | Sint-Amandsberg | |||
Lefebvre Hans | 14.05.1959 | Kortrijk | |||
12 | Meirte Luc | 02.10.1956 | Temse | ||
Meul Dirk | 10.02.1959 | Sint-Niklaas | |||
11 | Pollet Frank | 05.07.1959 | Sint-Niklaas | ||
20 | Smet Jan | 06.03.1959 | Sint-Niklaas | ||
Van Acker Marc | 28.02.1959 | Lokeren | |||
Van Geertsom Luc | 21.07.1959 | Sint-Niklaas | |||
Van Keer Paul | 10.05.1958 | Bornem | |||
Van Laere Marc | 21.10.1960 | Gent | |||
Van Loocke Luc | 17.04.1960 | Gent | |||
Van Namen Ronald | 08.06.1959 | Sint-Niklaas | |||
10 | Van Puyvelde Christiaan | 05.12.1959 | Sint-Niklaas | ||
Van Uytvanck Luc | 26.05.1960 | Dendermonde |
Sectie Frans - Geschiedenis
Klastitularis: E.H. Alfons Pilaete
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overlijden | |
De Pourcq Hubert | 11.10.1953 | Anzegem | |||
Keyrschot Guido | 09.11.1959 | Beveren | |||
Leyseele Xavier | 01.05.1954 | Gent | |||
Peeters Frank | 02.06.1960 | Wilrijk | |||
Vermeire Roland | 09.03.1959 | Eeklo |
Sectie Wiskunde
Klastitularis: Guido Roels
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
11 | Bosman Dirk | 21.12.1958 | Beveren | ||
10 | De Cock Theo | 28.09.1959 | Hulst | ||
25 | Dhollander Bartholomeus | 12.05.1957 | Sint-Niklaas | ||
De Ketelaere Christian | 10.03.1959 | Ouwegem | |||
De Smet Marc | 30.11.1960 | Gent | |||
Dieriks Eddy | 15.07.1959 | Lebbeke | |||
Gansbeke Eddy | 06.09.1958 | Sint-Amandsberg | |||
Persyn Dirk | 18.06.1959 | Lokeren | |||
22 | Smet Marc | 12.10.1960 | Sint-Niklaas | ||
15 | Tack Johan | 10.08.1959 | Gent | ||
19 | Uytersprot Raphaël | 10.08.1955 | Temse | + | |
21 | Van de Velde Noël | 25.12.1957 | Temse | ||
23 | Van Eetvelde Johan | 31.12.1960 | Zele | ||
18 | Van Eetvelde Peter | 13.08.1958 | Zele | ||
Van Oevelen Emmanuel | 23.12.1959 | Essen |
Sectie Wetenschappen - Aardrijkskunde
Klastitularis: Jeaninne Tassijns
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Carpentier Karel | 24.04.1959 | Soest | |||
Naudts Johnny | 06.11.1959 | Sint-Amandsberg | |||
Roels Michel | 11.06.1958 | Sint-Niklaas | |||
31 | Soetens Geert | 13.01.1959 | Sint-Niklaas | ||
Stevens Wim | 30.07.1959 | Gent | |||
Teetaert Patrick | 21.05.1960 | Gent |