Ernest Rombaut

Nest Rombaut4
 

Geboortedatum: 12.06.1928

Geboorteplaats: Kallo

Diplomajaar: 1947

Oefenschoolperiode:  van 29.11.1954 tot 31.12.1980

Functie: Begon als interimaris in de school van Kallo tot december 1948.

Van december 1948 vervulde hij zijn militaire dienstplicht en, gezien er geen plaats in het onderwijs beschikbaar was, bleef hij bij het leger tot augustus 1954 als 1e luitenant artillerie-officier. In augustus 1954 gaf hij zijn ontslag bij het leger omdat hij vooruitzicht had op een plaats in de school van Oudenbos in Lokeren, maar dat ging uiteindelijk niet door. Het was dan pas op 1 december 1954 dat hij een plaats kreeg aangeboden in de oefenschool van de Bisschoppelijke Normaalschool te Sint-Niklaas. Hij begon als klastitularis in het 4e leerjaar in opvolging van Toon Penneman die ziek was en niet meer is herbegonnen. Stond daarna in 2e (55-56), 3e (56-57...) en later in 5e leerjaar (behalve in 1e en 6e leerjaar).

Pensioen: 01.01.1981