Schooljaar 1973-74

Zesde jaar - klas A

Klastitularis: Leo Geerinck

Leerlingenlijst:

Jean-Paul Capens, Luk Coenen, René De Boom, Geert De Brauwer, Wim Deckers, Ron De Keersmaeker, Guy De Maere, Kris De Vleeschouwer, Eric De Vos, Hubert De Wreede, Rudi Deyaert, Geert Ferket, Tony Fonteyn, Benny Koppen, Rony Koreman, Peter Lybeert, Henk Noppe, Rudi Rotthier, Ludwig Schack, Rony Schepens, Pascal Sertijn, Luc Sturm, Jozef Tondeleir, Peter Van de Vijver, Jean Van de Voorde, Frans Van Dorpe, Dirk Van Hecke, Dirk Van Oers, Patrick Verbist. 

Zesde jaar - klas B 

Klastitularis: Pol Verstraete

Leerlingenlijst:

François Baert, Filip Boeckmans, Gery Boon, Gunther Cremers, Dany De Caluwé, Dirk De Jaeck, Bruno De Mayer, Dirk De Rudder, Eric Frencken, Rudi Frencken, Jan Goethals, Jan Group, Guido Heirman, Geza Hulpiau, Paul Lippens, Richard Meersschaert, Dirk Present, Danny Schelkens, Peter Vandecapelle, Peter Van Lombergen, Marc Van Oevelen, Geert Varewyck, Alex Verhassel, Dirk Vermeulen, Erik Wuytack.  

Zesde jaar - klas C 

Klastitularis: Robert Mossu

Leerlingenlijst:

Patrick Apers, Jean-Pierre Batens, Luk Beeckmans, Rudi Behiels, Marc Burgelman, Peter Claeys, Luc De Keersmaeker, Johan De Roos, Luc De Saegher, Guy De Veylder, Danny Dullaert, Stefaan Gautot, Ivan Heynderickx, Peter Koslowski, Roger Mariën, Bruno Marin, Peter Raes, Danny Rogiers, Roy Sax, Reggie Schellen, Danny Van der Linden, Geert Van de Walle, Kris Van Genabet, Tony Van Gulck, Luk Van Mechelen, Van Vlierberghe, Luc Verberckmoes, Geert Verhelst, Jan Verwulgen, Joris Vlegels.  

Vijfde jaar - klas A

Klastitularis: Herwig Van Pottelberge

Leerlingenlijst:

Marc Baert, André De Bock, Eddy De Munter, Ludwig De Schrijver, G. Dierickx-Visschers, Emmanuel Gautot, Patrick Goossens, Peter Joos, Patrick Moens, Alex Ophalvens, Robert Rogiers, Paddy Staes, Harry Strobbe, Walter Van Daele, Peter Van den Branden, Rombaut Van Hecke, Marc Van Hoey, Benny Van Laere, Patrick Van Laere, Luc Van Puyvelde, Danny Van Royen, Luc Vercruyssen, Leo Verhaert, Eddie Vyt.

Vijfde jaar - klas B 

Klastitularis: Paul Van Dam 

Leerlingenlijst:

Marc Bracke, Dirk Bryssinck, Filip Caeldries, Peter Caeldries, Kris Colpaert, Rob De Donder, Reggie De Kraker, Guy De Vleeschouwer, Paul Maes, Bert Mariman, Jo Poppe, Bart Robbrecht, Marnix Spitaels, Kris Thoen, Dirk Van Handenhove, Freddy Van Haute, Dirk Van Lombergen, Marc Van Puyvelde, Gerrit Van Steerteghem, Patrick Vereecken.

Vijfde jaar - klas C 

Klastitularis: Guido Roels 

Leerlingenlijst:

Gerrit Audenaert, Hedwig Bellemans, Danny Donné, Danny Bruyns, Marc Coone, Danny Decraene, Eddy De Wilde, Luc D'Hollander, Renaat Ferket, Luc Geerts, Armand Groeninckx, Marc Hermans, Dirk Heyninck, Luc Inghels, Geert Matthynssens, André Meul, Bart Moenssens, Patrick Reunis, Eddie Smet, Marc Smet, Gerrit Stremersch, Leo Van Dorpe, Helmoed Van Mieghem, Wim Verbruggen, Wim Vercruyssen, Hugo Wymeersch.

Vierde jaar - klas A

Leerlingenlijst:

Leerlingenlijst:

Peter Bogaert, Filip Buyle, Marc Claessens, René De Bakker, Frank De Beule, Patrick De Roover, Jean-Marie Goossens, Guido Heynderickx, Ludwig Lybeert, Didier Nobels, Luc Persoon, Eddie Poppe, Hugo Suy, Dirk Van Brande, Paul Van Brande, Luc Van de Vijvere, Karel Vangenabet, Peter Van Genabet, Ronnie Van Gijsel, Carlos Van Hulle, John Vereecken, Gino Verschaffelt, Leo Wittock. 

Vierde jaar - klas B 

Klastitularis: Marc Van Beek 

Leerlingenlijst:

Honoré Baetens, Peter Bulteel, Patrick De Coninck, Paul Deprost, Mario De Prycker, Patrick Derde, Koenraad De Rudder, Gerrit De Smet, Stefaan Grumiau, Frank Pollet, Michel Roels, Wim Rupus Dirk Schrauwen, Geert Soetens, Erik Van Impe.

Vierde jaar - klas C 

Klastitularis: Paul De Smet 

Leerlingenlijst:

Danny Boel, Jean-Paul Busschaert, Pascal Cappaert, Patrick De Block, Leo De Bock, Patrick De Pauw, Ronny De Smet, Michiel Dhaen, François Goossens, Luc Koslowski, Jan Smet, Kris Strobbe, Bart Van Cleemput, Dirk Van den Heuvel, Reimond Vandervondelen, Godfried Van de Vijvere, Wim Van Gulck, Rudy Van Hove, Marc Van Kerckvoorde, Michel Van Mechelen, Dirk Vermeulen, Marc Verstraeten, Paul Vriesacker, Paul Weyers.  

Eerste jaar Wetenschappelijke B 

Klastitularis: Guido Verstraeten 

Leerlingenlijst:

Guy De Bock, Ronny De Boom, Ignace Brouns, William De Kimpe, Luc Deprost, Luc Derkinderen, Johan De Smedt, Marc De Wreede, Karel Ferket, Leo Foubert, Marc Goeman, Georges Koslowski, André Maes, Dirk Maes, Joris Mignolet, Walther Oelbrandt, Dirk Roels, Wim Van den Broeck, Baldwin Van de Sijpe, Bart Vandevelde, Dirk Van Hecke, Luc Van Maervelt, Jan Wauters.

Eerste jaar Economie

Klastitularis: André Beghyn

Leerlingenlijst:

Martin Aps, Eugeen Bosman, Johan Colpaert, André Delaere, Bart De Maeyer, Johan De Rudder, Emmanuel De Vos, Hippolyt De Waal, Dirk Eeckhoudt, Firmin Franckaert, Danny Geenens, Marc Megroedt, Geert Pyl, Luc Van Craenendonck, Gino Van Gool, André Van Haute, Luc Van Puyvelde, Eric Vercauteren, Marc Vercauteren, Paul Verelst, Freddy Vergauwen.

Eerste jaar Menselijke Wetenschappen - klas A

Klastitularis: Alfons Verhelst

Leerlingenlijst:

Jan Bogaert, Marc De Blieck, Dirk De Bosschere, Walter De Doncker, Luc De Wilde, Geert D'Hollander, Guy Drieghe, Kurt Du Tré, Francis Goossens, Bruno Heirman, Dario Heirman, Jozef Huylebroeck, Luc Lambrechts, Jan Lievens, Ronny Maes, Marc Paeleman, Wim Rombaut, Hugo Ruymbeke, Luc Samson, Marc Smet, Johan Van Bossche, Michel Van Daele, Jean-Pierre Van de Velde, Jan Van Driessche, Patrick Vanfleteren, Eric Van Gassen, Lukas Van Haver, Rudi  Van Poppel, Hans Waanders.

Eerste jaar Menselijke Wetenschappen - klas B

Klastitularis: Jozef De Cock

Leerlingenlijst:

Dirk Baele, Ivo Baes, André Boeckmans, Jan Bogaerts, Eric Buyle, Kamiel Charlier, Philip De Geyter, Emmanuel De Maertelaere, Hugo De Pauw, Erik De Smedt, Danny Hendrickx, Dirk Lardenoit, Martin Maes, Paul Naudts, Leo Pannier, Marc Pannier, Marc Pauwels, Jan Preneel, Patrick Reunis, Fabien Roland, Dirk Saegeman, Herman Stuer, Luc Van Acker, Jos Van den Hende, Christiaan Van de Vondel, Alexander Van Geet, Kris Van Nyvelseel, Paul Van Troos, Frank Willekens.

Tweede jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Peter Lambers

Leerlingenlijst:

Guillaume Derde, Jan Derde, Kris De Witte, Jan Martens, Patrick Opsomer, Geert Poppe, Luc Ruys, Harry Van Driessen, Dirk Vansompel, Dirk Waterschoot, Joris Weemaes.

Tweede jaar Economie

Klastitularis: Walter Cools

Leerlingenlijst:

Etienne Claeys, Geert Claeys, Raymond De Bock, Dirk De Meulenaer, Luc Fierens, Marc Kaïret, Johan Lybeert, Danny Massa, Dirk Peeters, Luc Potiau, Guido Soetens, Martien Van Beeck, Daniël Van Daele, Piet Verbruggen, Patrick Verschueren.

Tweede jaar Menselijke Wetenschappen

Klastitularis: Robert De Geest 

Leerlingenlijst:

Paul Bogaert, Jean-Paul De Beleyr, Norbert De Beule, Cyriel De Block, Feliciaan De Grave, Gilbert De Lamper, Walter De Vleeschouwer, Marc Gorremans, Gerrit Heirman, Benny Herremans, Arnoud Knapen, Yvan Lingier, Dirk Piqueur, Yvan Rasschaert, Peter Rombaut, Guido Rosiers, Koenraad Van Breda, Gery Van de Steene, Jules Van Haute, Wilfried Van Hooste, Christiaan Van Poucke, Marc Verberckmoes, Roger Vergauwen, Paul Vervaet.

Derde jaar Economie

Klastitularis: Jacques Meganck

1973-74humEC6

Eerste rij: 1 Hugo De Beuckeleer, 2 Peter Lambers, 3 Jacques Meganck, 4 E.H. Georges Stuyts, 5 Leo De Meulenaer, 6 Walter Cools, 7 E.H. Flor Brondeel, 

Tweede rij: 8 Paul De Meulenaer, 9 Guy Janssen, 10 Romain Bolssens, 11 André Merckx, 12 Jo Verbist, 13 Luc Dullaert, 14 Theo Salembier, 15 Amedee De Smet,

Derde rij: 16 Herman Schack, 17 Jan De Gendt, 18 Herman Janssens, 19 Luc De Puysseleyr, 20 Ronny Aelbrecht, 21 Luc Van Passel, 22 Harry Staes, 23 Paul Vereecken.

Marc Beeckman

Derde jaar Wetenschappelijke B

Klastitularis: Paul De Meulenaer

1973-74humWB6

Eerste rij: 1 Boudewijn D'Hondt, 2 Hugo De Beuckeleer, 3 Peter Lambers, 4 Paul De Meulenaer, 5 E.H. Georges Stuyts, 6 Jeannine Tassijns, 7 Walter Cools, 8 E.H. Flor Brondeel, 9 Amedee De Smet,

Tweede rij: 10 Walter Van Belleghem, 11 Freddy Van den Berghe, 12 Johan Frencken, 13 Mels Fredy, 14 Hugo De Mayer, 15 Patrick Burms, 16 Romain Van Royen, 17 Bernard Verhelst, 18 Jan Buytaert,

Derde rij: 19 Georges Vriesacker, 20 Paul Janssens, 21 Raoul Waterschoot, 22 Peter Wauters, 23 Dirk Ferket, 24 Hugo Foubert, 25 Karel De Bock, 26 Luc De Meulenaere.

Dirk Van Esbroeck

Derde jaar Menselijke Wetenschappen

Klastitularis: Amedee De Smet

1973-74humMW6

Eerste rij: 1 Jacques Meganck, 2 Hugo De Beuckeleer, 3 Paul De Meulenaer, 4 Amedee De Smet, 5 E.H. Georges Stuyts, 6 Jaennine Tassijns, 7 Walter Cools, 8 E.H. Flor Brondeel, 

Tweede rij: 9 10 11 Luc Smet, 12 Kris Soetens, 13 Hans Van Loocke, 14 Xavier Chavée, 15 Walter Quintelier, 16 Piet Van Hoylandt, 17 18 Willy Van Reusel, 19 20 Harry Aps,

Derde rij: 21 Erik Stuer, 22 Willy Gorissen, 23 Ludwig Cremers, 24 25 Dirk Van Praet, 26 27 Ronny De Boeck, 28 Marc De Belder, 29

Ludo De Bondt, Joris Deckers, Johan De Schrijver, Dirk Rochus, Jan Verhaert, Jules Verrooten, Dirk Weyn. 

 

 

{gotop}