Schooljaar 1993-94

Eerste jaar Humaniora - klas 1I

1993-94 hum1

Eerste rij: 1 Chris Taelman, 2 Dennis Hermans, 3 Jean-Philippe Roux, 4 Herman Schack, 5 Robby Van Landeghem, 6 Christophe Van Haevermaet, 7 Tom Hellemans, 8 Ruben Foubert,

Tweede rij: 9 Filip Everaert, 10 Pieter-Jan De Waele, 11 Bart De Smedt, 12 Evert Van Mele, 13 Wesley Bauwens, 14 Philip Van Acker, 15 Dries Pauwels, 16 Anton Smet, 17 Jim De Cock,

Derde rij: 18 Nicky Heirman, 19 Tom Pauwels, 20 Tom Van Bossche 21 Kristof De Coninck, 22 Thomas Mendonck, 23 Michaël Aerens, 24 Kris Van Hecke, 25 Pieter De Geest.

Eerste jaar Humaniora - klas 1J

1993-94hum1j
Eerste rij: 1 Dries Vercauteren, 2 Carlo Vaasen, 3 Kristiaan Van Nauw, 4 Wim Vandervreken, 5 Simon Van der Steichel, 6 Frederik Van Rumst, 7 Stijn Vercauteren, 8 Stijn Van Daele,

Tweede rij: 9 Stijn Van Vlierberghe, 10 Gie Stremersch, 11 Peter Verstraete, 12 Kristof Luyckx, 13 Michiel Hagenaars, 14 Pieter Verhagen, 15 Koenraad Van Geert, 16 Kevin Verlaeckt, 17 Dimitri Beirnaert, 18 Pol Verstraete,

Derde rij: 19 Maarten Van Cleemput, 20 Frederic Suy, 21 Evert Delanoye, 22 Haziran Kaptan, 23 David Colman, 24 Coen Martens, 25 Niek De Witte.

Tweede jaar Humaniora - klas 2F

1993-94hum2f
Eerste rij: 1 Sven Kaïret, 2 Kristof Van Bastelaere, 3 Koen De Maere, 4 Eli Hagens, 5 Benny Vercauteren, 6 Steve Oelbrandt, 7 Marc Van Beek,

Tweede rij: 8 Frederick Verhagen, 9 Bram Van Exaerde, 10 11 Jonas Braeckman, 12 13 Joris Baert, 14 Chris Van Haevere, 15 Frederik Smet. 

Tweede jaar Humaniora - klas 2G

1993-94hum2g
Eerste rij: 1 Michaël Buytaert, 2 Hans Van Goethem, 3 Stan De Laere, 4 Frederic Van De Velde, 5 Dennis Calle, 6 Hiep Luong Quang, 7 Ramses Rotthier,

Tweede rij: 8 Tim De Laere, 9 Manuël Verstraeten, 10 Klaas Meersman, 11 Dirk Smet, 12 Jeroen Bauwmans, 13 Christoph Bartholomeeusen, 14 Jens De Wael, 15 Rik Verniers,

Derde rij: 16 Maarten Arts, 17 Kristof Wuytack, 18 Bram Cleys.

Derde jaar Humaniora

1993-94hum3
Eerste rij: 1 Kristof Vandermeulen, 2 Jan Verstraete, 3 Davy De Wolf, 4 Marco Wijns, 5 Thomas De Smet, 6 Benjamin Meeus, 7 Geert Janssens, 8 Dirk Weymans,

Tweede rij: 9 Stijn Schoenmaekers, 10 Maarten Verschelden, 11 Jan Quasten, 12 Davy Peirsman, 13 Jochen Grün, 14 Kristof Selis, 15 Thomas Blommaert, 16 Bram Van Hoyweghen, 17 Tom Caljon, 18 Paul Van Dam,

Derde rij: 19 David Meul, 20 Karel Ongena, 21 Filip Melis, 22 Rogier Steel, 23 Jan Verschelden, 24 Bart Van Pottelberge, 25 Piet Van Kerckhove, 26 Frederik Baert.

Vierde jaar Humaniora

1993-94hum4
Eerste rij:1 Jan Van Ruysseveldt, 2 Bert Claeys, 3 Kim De Wachter, 4 Wim Wuytack, 5 Ivo Smet, 6 Koen Baert, 7 Stefan Peeters, 8 Geert De Maere,

Tweede rij: 9 Dirk Hennebel, 10 Matthias Lootens, 11 Roeland De Witte, 12 Jan Peirsman, 13 Ivo De Vuyst, 14 Sémir Belgacem-Goethals, 15 Jan Rooms, 16 Stefan Van Esbroeck,

Derde rij: 17 Luc Martens, 18 Erik Weymans, 19 Tim Vermeulen.

Vijfde jaar Humaniora

1993-94hum5
Eerste rij: 1 Raf Hagens, 2 Thierry Rooms, 3 Wesley Ferket, 4 Robert Mossu, 5 Rehan Iqbal, 6 Johan Verhelst, 7 Steve Stuer, 8 Pieter Geers, 9 Dieter Van Pegehem, 10

Tweede rij: 11 Aernout De Maertelaere, 12 Yves Van Bastelaere, 13 Joris Ruys, 14 Philip De Roo, 15 Raf Burm, 16 Jao Smet, 17 Raf Smet, 18 Wim Van Eeckhoven, 19 Tino De Witte, 20 Niek De Beleyr, 21 22 Wim Deswarte, 23 Sven Notenbaert,

Derde rij: 24 Glenn Van Daele, 25 Filip Charita, 26 Jan Van Damme, 27 Jonathan De Decker, 28 Hendrik Penning, 29 Wim Van Steirteghem, 30 Yves Thierens, 31 Geert Mets.

Zesde jaar Wetenschappelijke B

1993-94humWB6
Eerste rij: 1 Stefan Smet, 2 B. G., 3 Bert Vandermeulen, 4 Walter Roggeman, 5 E.H. Daniël De Smedt, 6 Isabelle Van Lemmens, 7 Jan De Meulenaer, 8 Amedée Van Gasse,

Tweede rij: 9 Steven Van Pottelberge, 10 Olivier Maes, 11 Wim Van Broeck, 12 Pascal Florin, 13 Dries De Meulenaer, 14 Raf Rottiers, 15 Christof Van Poucke, 16 Benny De Wilde,

Derde rij: 17 Tim De Wachter, 18 Johan De Beule, 19 Frédéric Libeer, 20 Johan Sierens, 21 Peter Hennebel, 22 Johan De Meulenaer, 23 Frank Verstuyft.

Zesde jaar Economie

1993-91hum6Ec
Eerste rij: 1 François Smet, 2 E.H. Daniël De Smedt, 3 Walter Roggeman,

Tweede rij: 4 Serge Maes, 5 Jan De Schrijver, 6 Kristof De Rycke, 7 Marc Walraet, 8 Filip De Bock.

Zesde jaar Menswetenschappen

1993-94humMW6
Eerste jaar: 1 Jurgen Audenaert, 2 Joris Maes, 3 Walter Roggeman, 4 E.H. Daniël De Smedt, 5 Sander Van Acker, 6 Iwein Vandevijver, 7 Niels Martens,

Tweede rij: 8 Johan Vervondel, 9 Stefan Bauwens, 10 Andy De Bruyn, 11 Filip Verstraeten, 12 Peter Duymelinck, 13 Pieter Weymans, 14 Jan Caljon.

 

{gotop}