Schooljaar 1996-97

Eerste jaar Humaniora - klas 1G

1989 90hum1

Eerste rij: 1 Davy De Coninck, 2 Thomas Van Oosterhout, 3 Wim Vandenberghe, 4 Filip Pannier, 5 Sander Schack, 6 Jan Pieter Boodts,

Tweede rij: 7 Jonas Smet, 8 Thierry Vercammen, 9 Jeroen Teerlinck, 10 Pieter Van Snick, 11 Aernout Staessens, 12 Jeroen Van Driessen,

Derde rij: 13 Bart De Schutter, 14 Antonio De Geest, 15 Andy De Pelsmaeker, 16 Piet Verwilligen.

Eerste jaar Humaniora - klas 1H

1996-97hum1h
Eerste rij: 1 Dennis Saey, 2 Stefan Steenssens, 3 Sven Hellemans, 4 Koen Vermeire, 5 Sam Keppens, 6 Roel Van Oevelen,

Tweede rij: 7 Carl Bracke, 8 Hendrik Deleu, 9 Brecht De Meulenaer, 10 Rogier Heirbaut, 11 Koen Verstraeten, 12 Koen De Gendt, 13 Joachim Vergauwen.

Ontbreekt op de foto: Davy Waterschoot 

Tweede jaar Humaniora - klas 2D

1996-97hum2d
Eerste rij: 1 Jordi Stevens, 2 Gino Vonck, 3 Kevin Van Driessche, 4 F.B., 5 Glen Heyndrickx, 6 Mathias Burm, 7 Davy Hellemans,

Tweede rij: 8 Kristof Van Acker, 9 Tanguy De Keyzer, 10 Wouter Van Geert, 11 Joeri De Belie, 12 Stanley De Belie, 13 Thomas De Geest, 14 Rik De Rauw, 15 Hendrik De Permentier, 16 Marc Van Beeck.

Tweede jaar Humaniora - klas 2E

1996-97hum2e
Eerste rij: 1 Jonas De Maere, 2 Sem Koppen, 3 Timothy Van Oppens, 4 Sven Van de Veire, 5 Philip Martens, 6 Bruno Claessens, 7 Jeroen Rossi,

Tweede rij: 8 Rik Verniers, 9 Didier Schack, 10 Yves Salembier, 11 Steven De Kempeneer, 12 Jelle Frencken, 13 Wim Van der Borght, 14 Lambert Schack, 

Derde rij: 15 Joeri Boeckmans, 16 Daan Callebert, 17 Bert Van de Steene, 18 Reinout Van Hullebus. 

Derde jaar Economie-Moderne Talen & Menswetenschappen-Moderne Talen

1996-97ECMT-MWMT3
Eerste rij: 1 Thomas Baert, 2 Danny Verelst, 3 Gino Van Broeck, 4 Philip Slimbroeck, 5 Bert D'Hollander, 6 Davy Van Goethem, 7 Ismail Kaba,

Tweede rij: 8 Nicolas Van Beersel, 9 Daan Doppen, 10 Michiel Goethals, 11 Michaël De Wreede, 12 David Verstraeten, 13 Stijn Van Royen, 14 Tom Trienpont, 15 Paul Van Dam, 

Derde rij: 16 Fréderik De Meulenaere, 17 Mohamed Laktami, 18 Christophe Van Havermaet, 19 Michaël Aerens, 20 Koen Piessens, 21 Bram Verschelden, 22 Koenraad Room.

Derde jaar Economie-Wiskunde & Moderne Talen-Wiskunde

1996-97ECWI-MTWI3
Eerste rij: 1 Bart Cleys, 2 Willem De Klerck, 3 Jan Bracke, 4 Kevin Piessens, 5 Nicolas Capens, 6 Wouter Piessens, 7 Joeri Capens,

Tweede rij: 8 Hilde Van den Berghe, 9 Jürgen Van Ham, 10 Kenneth De Vogel, 11 Bram De Daele, 12 Tim De Wolf, 13 Brick Van Gijsel, 14 Nikolaas Arts, 15 Hendrik Steel.

Ontbreken op de foto: Koen Piessens, Frederik De Meulenaer

Vierde jaar Economie-Moderne Talen & Menswetenschappen-Moderne Talen

1996-97ECMT-MWMT4
Eerste rij: 1 Anton Smet, 2 Joachim Westerlinck, 3 Tom Pauwels, 4 Tom Hellemans, 5 Dries Pauwels, 6 David Daems, 7 Hans De Strooper,

Tweede rij: 8 Kathelijne Van de Wal, 9 John Zielinski, 10 Michaël Van Soye, 11 Mathias De Cauwer, 12 Simon Van Der Steichel, 13 Ruben Foubert, 14 Stijn Mertens, 15 David Colman, 16 Koenraad Van Geert, 17 Hendrik Pieters, 18 Haziran Kaptan,

Derde rij: 19 Eli Hagens, 20 Christoph Bartholomeeusen, 21 Wouter De Meester, 22 Alexander Van den Berghe, 23 Gert D'hondt, 24 Michael Van Slycken, 25 Karel Wymeersch, 26 Kristof Luyckx. 

Vierde jaar Economie-Wiskunde & Moderne Talen-Wiskunde

1996-97 hum4Ec

Eerste rij: 1 Dries Vercauteren, 2 Carlo Vaasen, 3 Wim Vandervreken, 4 Jean-Philippe Roux, 5 Koen De Maere, 6 Evert Delanoye, 7 Peter Verstraeten

Tweede rij: 8 Dirk Hennebel, 9 Thomas Mendonck, 10 Kevin Verlaeckt, 11 Nicky Heirman, 12 Maarten Van Cleemput, 13 Pieter-Jan De Waele, 14 Filip Everaert, 15 Coen Martens, 16 Kris Van Hecke, 17 Chris Taelman,

Derde rij: 18 Michiel Hagenaars, 19 Pieter De Geest, 20 Evert Van Mele, 21 Robby Van Landeghem, 22 Dennis Hermans, 23 Niek De Witte, 24 Steve Van Driessche, 25 Gie Stremersch, 26 Kristof De Coninck, 27 Hamid Douibi.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas 5A

1996-97MW5a
Eerste rij: 1 Joris Wymeersch, 2 Klaas Haghebaert, 3 Christophe D'Eer, 4 Bart De Gendt, 5 Jef Van Braeckel, 6 Alexander Mikolon, 7 Sven Bries,

Tweede rij: 8 Wouter Potters, 9 Carl-Philip Van der Steichel, 10 Tim Polfliet, 11 Tom Pauwels, 12 Francis Defauw, 13 Davey Rogiest, 14 Stijn Swings, 15 Sinan Bolca, 16 Robert Mossu.

Vijfde jaar Menswetenschappen - klas 5B

1996 97MW5bx


Eerste rij: 1 Ramses Rotthier, 2 Kevin Lossie, 3 Manuël Verstraeten, 4 5 Bart Claessens, 6 Thomas Borms, 7 Tom Van Mol,

Tweede rij: 8 Wim Cordemans, 9 Jonas Scheers, 10 Daan Van Damme, 11 Pieter Bressinck, 12 Piet Carion, 13 Stijn Van Mele, 14 Wouter Van de Voorde, 15 Benny Vercauteren, 16 Alexander Vermeersch, 17 Dries Roelant, 18 Sander Van Acker.

Zesde jaar Menswetenschappen

1996-97MW6

Eerste rij: 1 Kris De Bruyne, 2 Geert De Smedt, 3 Philippe Rousseau, 4 Walter Roggeman, 5 E.H. Daniël De Smedt, 6 Robert De Geest, 7 Luk Dillen, 8 Bram Perdaen, 9 Kris Engels,

Tweede rij: 10 Hans De Beule, 11 Maarten Verschelden, 12 Rogier Steel, 13 Jan Verhulst, 14 Peter Vanderheyden, 15 Anthony Rombaut, 16 Stefaan Vertenten.

 

 

 

{gotop}