Diplomajaar 1991
Gediplomeerden
Sectie Nederlands
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Beirnaert Stephan | 12.09.1969 | Sint-Niklaas | |||
Boon Marc | 01.09.1970 | Sint-Niklaas | |||
Chiapparo Catherine | 01.12.1969 | Sint-Niklaas | |||
Cooreman Heidi | 18.07.1970 | Dendermonde | |||
De Cock Marleen | 04.08.1968 | Sint-Niklaas | |||
Hofman Nancy | 30.05.1970 | Antwerpen | |||
Philips Renaat | 27.04.1970 | Dendermonde | |||
Schoolmeesters Griet | 29.08.1969 | Dendermonde | |||
Van Damme Kristien | 07.03.1970 | Dendermonde | |||
Verschelden Stein | 17.12.1969 | Sint-Niklaas | |||
Vonck Marianne | 19.03.1970 | Beveren |
Sectie Engels
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
De Breuck Phaedra | 21.11.1969 | Sint-Niklaas | |||
Gysens Veerle | 21.02.1970 | Zele | |||
Moons Eduard | 30.05.1970 | Bornem | |||
Van Sanden Nancy | 12.03.1967 | Berchem | |||
Wauters Ann | 23.03.1966 | Antwerpen |
Sectie Frans
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Creve Martine | 07.03.1969 | Sint-Niklaas | |||
Debeuckelaer Annick | 27.07.1969 | Beveren | |||
Eycken Ann | 27.03.1970 | Sint-Niklaas | |||
Houtekeete Bart | 30.06.1970 | Sint-Niklaas | |||
Paelman Els | 14.03.1969 | Gent | |||
Soetens Filip | 12.11.1969 | Sint-Niklaas | |||
Soetens Ilse | 03.09.1968 | Sint-Niklaas | |||
Van Acker Kirsten | 20.06.1970 | Gent | |||
Van Der Heyden An | 24.08.1968 | Sint-Amandsberg | |||
Van Royen Ursula | 28.02.1970 | Temse | |||
Van Weyenberg Veerle | 16.08.1970 | Dendermonde | |||
Vermeulen An | 20.04.1970 | Sint-Niklaas |
Sectie Wiskunde
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Bauwens Els | 30.01.1970 | Sint-NIklaas | |||
Boel Kristine | 12.07.1970 | Hamme | |||
Coddens Ilse | 26.03.1970 | Sint-Niklaas | |||
De Neve Liesbeth | 17.01.1970 | Gent | |||
Grisar Lieve | 26.10.1969 | Sint-Niklaas | |||
Jacob Rudi | 06.03.1968 | Beveren | |||
Moens Katleen | 29.05.1969 | Dendermonde | |||
Van Bocxlaer Stijn | 26.04.1969 | Sint-Niklaas | |||
Van Bogaert Johan | 26.08.1964 | Sint-Niklaas | |||
Van Dooren Herman | 11.02.1969 | Lokeren | |||
Van Elst Anita | 08.03.1970 | Duffel | |||
Van Peteghem Martine | 14.10.1970 | Beveren | |||
Van Wanzeele Nathalie | 19.09.1969 | Hamme | |||
Verhelst Hilde | 10.01.1970 | Zele |
Sectie Wetenschappen - Aardrijkskunde
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
De Weggheleire Martine | 03.02.1970 | Sint-Gillis-Waas | |||
Maes Els | 05.10.1970 | Beveren |
Weetjes
- Stephan Beirnaert is adjunct-directeur in Lokeren.
- Marc Boon was adjunct-directeur in de Broedersschool te Stekene. Hij is regisseur en organisator van 'Sint in de piste', een sinterklaasfeest op het marktplein van Sint-Niklaas.
- Catherine Chiapparo heeft les gegeven in het Technisch Instituut Sint-Carolus te Sint-Niklaas.
- Bart Houtekeet geeft les in het Technisch Instituut Sint-Carolus te Sint-Niklaas.
{gotop}