Schooljaar 1985-86
Eerste leerjaar - klas a
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Bernard Foubert, 11 12 13 14 15 16
Derde rij: 17 Jan De Rauw, 18 Jan Verschelden, 19 20 21 22
Eerste leerjaar - klas b
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Leen Van Steenlandt, 11 12 13 14
Tweede leerjaar - klas a
Eerste rij:1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Derde rij: 19 Johan Vercauteren, 20 21 22 23 24 25 26
Derde leerjaar - klas a
Eerste rij: 1 Tom Resmann, 2 3 Tom D'Hooghe, 4 Kasim Tuncel, 5 Stefan De Vogel, 6 Emmanuel Audenaert, 7 8 Arnaud Homans, 9
Tweede rij: 10 Nicolas Lippens, 11 12 Michel Vermeire, 13 Wim Verschooren, 14 Haw Panh Tanh, 15 Joha Smet, 16 Jan Cerpentier, 17 Raf Elst, 18 Kristof Smet, 19 20 Raf Smet, 21 Marina Smet
Derde leerjaar - klas b
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Kris De Ruysscher, 11 12 13 14 15 16 17
Vierde leerjaar - klas a
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Jan Verschelden, 11 12 13 14 15
Derde rij: 16 17 18 19 20
Vierde leerjaar - klas b
Eerste rij: 1 Bekir Alci, 2 Peter Hennebel, 3 Jurgen Van der Donckt, 4 David Vleeschhouwer, 5 Christophe Smet, 6 Acmed Ben Omar, 7 Steven Relaes, 8 Steven De Beleyr, 9 Guido Van Boven,
Tweede rij: 10 Danny De Rauw, 11 Johan Verhelst, 12 Tim De Wachter, 13 Jalid Cheadmi,14 Pascal Thienpont, 15 Steven Van Pottelberge, 16 Amedee Van Gasse, 17 Christophe Verbrugge,
Derde rij: 18 Tony Rotthier, 19 Rikkert Leeman, 20 Stefan Smet
Vijfde leerjaar - klas a
Eerste rij: 1 2 3 Geert De Decker, 4 Johan Vervondel, 5 Stijn Vandenberghe, 6 Peter Zaman, 7 Pascal De Rop, 8 Christoph Laureys, 9 Steve Rossou,
Tweede rij: 10 Bart Wauman, 11 Tom Verstraete, 12 Stefan Molders, 13 Peter Saman, 14 Kurt Van Bastelaere, 15 Christophe Libeer, 16 Stefan Van Pottelberge
Vijfde leerjaar - klas b
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij:10 Roland Goossens, 11 12 13 14 15 16 17
Derde rij: 18 19 20 21 22 23 24
Vijfde leerjaar - klas c
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Ivan Vercauteren, 11 12 13 14 15 16 17 18
Derde rij: 19 20 21 22
Zesde leerjaar - klas a
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 René Stuer, 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Derde rij: 20 21 22 23 24 25 26
Zesde leerjaar - klas b
Eerste rij: 1 Raf Tersago, 2 Danny Verbuyst, 3 Robin Colman, 4 5 Steven Vercauteren, 6 7 Jurgen Verbraeken, 8 Jan Ongena, 9 Joris Verstraeten,
Tweede rij: 10 Olivier Van der Coelden, 11 12 Alexander Borghgraef, 13 Jurgen De Smet, 14 Daniël Govaert, 15 Jurgen Vergucht, 16 Erik De Witte,
Derde rij: 17 Marcel De Backer, 18 Jan Guysse, 19 20 21 Stefan Van Duyse, 22 23 John Verhaeghe.
Zesde leerjaar - klas c
Eerste rij: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tweede rij: 10 Freddy Corné, 11 12 13 14 15 16 17 18
Derde rij: 19 20 21 22 23 24 25
{gotop}