Schooljaar 1960-61
Eerste leerjaar A
Klastitularis: Julien Dhont
Leerlingenlijst
Frank Bernaert, Roland De Bock, Jozef De Jaegher, Vincent De Poortere, Walter De Saegher, Luc Dullaert, Paul Goethals, Johan Hermans, Daniël Heynderickx, Walter Heynderickx, Luc Heyninck, Lus Istas, Luc Maes, Luc Schelfhaut, Philippe Van Bogaert, Luc Vandervliet, Marc Van Gasse, Tony Van Havere, Ignace Van Meirvenne, Eddy Van Raemdonck, Willy Verstraete, Marc Wauters, Patrick Willockx, Rudy Wuytack.
Eerste leerjaar B
Klastitularis: André Boel
Leerlingenlijst
Luc De Beleyr, Roger De Dael, Wilfried De Pauw, Patrick De Poorter, Hugo Dragon, William Everaert, Daniël Goossens, Lieven Hofman, Rudy Hullebroeck, Benny Rosiers, Patrick Smet, Gustaaf Spaenhoven, Jean-Paul Thomaes, Marc Valcke (+), Haribert Van Daele (+), Jan Van Dommelen (+), Eddy Van Driessche, Rony Van Haarlem, Julien Van Hecke, Boudewijn Van Hooste, Walter Vercauteren, Walter Vercruyssen, Marc Willems.
Tweede leerjaar
Klastitularis: Marcel Van Mele
Leerlingenlijst
Julien Baert, Jan Brabants, Etienne Buyle, José De Clercq, Rudy De Breuck, Dirk De Clippeleir, Freddy Delacourt, Marc Dullaert, Valentin Engels, François Geers, Luc Heerwegh, Paul Heyninck, Frank Hofman, Dirk Koppen, Luc Lijssens, Dirk Rombaut, Albert Rossie, Willy Scheers, Jos Schmitt, François Speleman, Herman Speleman, Rudi Steenssens, Rony Steveninck, Ermin Thierens, Eddy Thomaes, Frank Uytdenhouwen, Roland Van Cleemput, André Van Daele, Marc Van Lancker, Jozef Van Oppens, Patrick Van Overloop, Guido Verbuyst, René Vercauteren, Robert Vercauteren, Geert Verstraeten, Patrick Windey.
Derde leerjaar
Klastitularis: Ernest Rombaut
Leerlingenlijst
Omer Baert, Alex De Baere, Marc De Cock, Lieven De Wael, Wilfried D'hollander, Marc Dragon, Hubert De Pauw, Johny François, Ferdy Geerts, Patrick Goethals, Willy Goossens, Rudy Heynderickx, Jan Hofman, Hugo Istas, Paul Joris, Wildried Meul, Marc Rijckaert, Walter Schack, Dirk Schelfhaut, Eddy Schmitt, Jean-Paul Syx, Hubert Van de Perre, Walter Van Goethem, Marc Van Gucht, Etienne Van Hove, Luc Van Raemdonck, Jos Vergucht, Karel Verschaeren, Walter Weyers.
Vierde leerjaar A
Klastitularis: Emiel De Graef
Leerlingenlijst
Hubert Cleyman, André De Beleyr, Luc De Bock, Etienne De Meulenaer, Luc De Moor, Eric De Weggheleire, Bernard Foubert, Leo Goossens, Leo Hebbinckhuys, Arnold Hoste, Rudy Lemahieu, Benny Loeman, Freddy Martens, Marc Staes, Eric Van de Perre, Etienne Van Raemdonck, Roger Vanstraelen, Etienne Vercauteren, Hubert Vermeulen, Albert Verstraete, Luc Wuytack, Walter Wymeersch.
Vierde leerjaar B
Klastitularis: Werner Smet
Leerlingenlijst
Hari Benoey, Guido Bollaert, Dirk De Bilde, Guido De Bruyne, Georges De Corte, Guy De Gols, Freddy Dua, Walter Fierens, Rudy Hagens, Jos Hofman, Eric Lenssens, Gilbert Maras, Maurice Metsers, Rudy Smet, Rudy Vaerewijck, Daniël Van Broeck, Jan Vanden Hende, Marc Weyns, Dan Wilssens, Rudy Zaman.
Vijfde leerjaar
Klastitularis: Leo Van de Voorde
Leerlingenlijst
Daniël Annaert, Eddy Aptekers, Guido Boeykens, Robert Colman, Guido De Beleyr, Rudi De Rudder, John Deyaert, Rony Dragon, Prosper Gillis, Rudy Goossens, Gerard Heerwegh, Peter Hofman, Luc Joris, Herman Koppen, Walter Labelle, Marc Maes, Werner Neve, Etienne Rooms, Roger Rossie, Roland Rulofs, Eddy Rijckaert, François Selis, Paul Thomaes, Christiaan Vanden Hove, Victor Vandervekens, Guy Vandervliet, Johan Van de Voorde, Marcel Van Stevendael, Reginald Vergucht, Eddy Weyn, Georges Wymeersch, Roger Weyers, William Weyers.
Guy Vandervliet, geboren te Vilvoorde op 1 december 1949 overleed smartelijk te Sint-Niklaas op 12 april 1961.
Zesde leerjaar
Klastitularis: Nestor Verbeke
Leerlingenlijst
Leo Baetens, Willy Bekaert, Willy Blommaert, Hugo Boeykens, Eddy D'Eer, Robert De Geest, Paul De Schutter, Guido De Smet, Wilfried De Weggheleire, Willy Dhondt, André Geerinck, Jaak Geerinck, Willy Hullebroeck, Dirk Lesandré, Robert Maes, Marc Robijn, Guido Schrauwen, Paul Staes, Lucien Tulkens, John Van Geertruy, Hugo Van Havere, Walter Van Hooste, Frank Van Hove, Johan Van Hove, René Van Lancker, Willy Van Mele, John Van Poucke, Jan Verbeke, Rudy Verflieren, Ludo Viane, Alex Wauman.
Zevende leerjaar
Klastitularis: Marcel De Backer
Leerlingenlijst
René Claeyé, Etienne Daman, William Dingenen, Walter Drowaert, Freddy Goossens, Walter Hagens, Hugo Maes, Robert Martens, Alfons Piessens, Jozef Roels, Herman Rumes, Paul Temmermans, William Vandenbranden, Marcel Van de Vijver, Romain Van Meerssche, Guido Van Mele, Jean Van Raemdonck, Raoul Van Wauwe, Etienne Verheyden, François Vervoort, Marc Wijmeersch.