Schooljaar 1964-65
Zesde Moderne - klas A
Klastitularis: Leo Geerinck
Leerlingenlijst
Willy Adriaensen, Jerome Coppens, Marc De Beule, Antoon De Smet, Hans D'Hollander, Freddy Duhoux, Erik Fobé, Rudy Gosselin, Hugo Kaïret, Paul Leys, Lucien Naudts, Walter Rottiers, Marc Smet, Marc Van Geert, Luc Van Raemdonck, Hilaire Verstraeten, Walter Wymeersch.
Zesde Moderne - klas B
Klastitularis: Pol Verstraete
Leerlingenlijst
Freddy Bollaert, Roland Briessinck, René De Block, Luc De Moor, Robert De Wachter, Freddy Dua, Frans Gillis, Willy Goven, Guido Koninckx, Willy Martens, Willy Ost, Walter Schack, Roland Smet, Robert Van Goethem, Jozef Verbraeken, Jozef Vergucht, Walter Wielandt.
Zesde Moderne - klas C
Klastitularis: Robert Mossu
Leerlingenlijst
Martin Bracke, Rudi Daelman, Dirk De Gendt, Georges Dhollander, Marc Dragon, Jacques Elst, Jan Gorissen, Richard Haentjens, Roger Kusé, Freddy Martens, Luc Roels, Lucien Smet, Ludo Thijs, Marc Van Grimberge, Etienne Vercauteren, Willy Vergauwen, Willy Windey.
Vijfde Moderne - klas A
Klastitularis: Marc Van Beek
Leerlingenlijst
Walter Abeel, Freddy Coone, Willy De Backer, Louis De Keersmaecker, René De Pauw, Jozef De Smedt, Etienne Geerinck, Etienne Goossens, Arnold Hoste, Benny Loeman, Marc Malfliet, Walter Marin, Walter Pannier, Eddy Segers, Marc Staes, Bertrand Stoop, Johan Thuy, Luc Van den Bossche, Eric Van de Perre, Edwin Vercauteren, Michel Vergauwen, Dany Wilssens.
Vijfde Moderne - klas B
Klastitularis: Herwig Van Pottelberge
Leerlingenlijst
Eric Baert, Luc Busschaert, Marc De Bock, Walter De Maeyer, Joseph De Sadeleer, Herman Dierickx, Rudi Ferket, Romain Geleyn, Rudi Hagens, Erik Liessens, Wilfried Martens, Jos Nachtegaele, Willy Pelemans, Daniël Rotthier, August Smet, Marcel Stroobandt, Martin Van de Vel, Jozef Van Haver, Alfons Verbeeck, Gaston Vermeulen, Leo Verstappen.
Vijfde Moderne - klas C
Klastitularis: Guido Roels
Leerlingenlijst
Nick Baert, Guido Boeykens, Guido Briessinck, Jan De Ben, Guido De Bruyne, Etienne De Meulenaer, Guido De Smit, Walter Fierens, Armand Geysen, Roland Heyninck, Eric Meersman, André Moerman, Johan Muysers, Gerrit Pintens, Wilfried Stuer, Johan Temmermans, François Van den Broeck, Christiaan Vanden Hove, Leo Van Praet, Frans Verbeke, Karel Verelst, Roger Vermincksel, Dirk Ysewijn.
Vierde Moderne - klas A
Klastitularis: Jozef De Cock
Leerlingenlijst
Oswald Beirnaert, Tony Callaert, Richard De Bock, Marc De Bosschere, Marcel De Dene, Karel Delagey, Frans De Ridder, André De Wolf, Luc D'Hondt, Patric Hermans, Marc Meerpoel, Guido Peeters, Louis Rogiers, Leon Saman, Erny Smet, Leon Tercken, André Van den Branden, Christiaan Van Houte, Guido Van Meel, Luc Verschooren, Wilfried Waem, Erwin Windey.
Vierde Moderne - klas B
Klastitularis: Hektor Colpaert
Leerlingenlijst
Marc Bogaerts, Eddy Busschaert, Pierre De Backer, Klaas De Block, Achiel De Mayer, Eddy De Wree, Ronan Dragon, Paul Ennekens, Roland Evrard, Willy Gommeren, Marc keymeulen, Bert Martens, Marc Moens, Eddy Pieters, Guido Schrauwen, Jan Vandervieren, Guy Van Raemdonck, Erwin Van Rampelberg, Marc Van Steirteghem, Robert Vergauwen, Franky Verstocken, Michel Wauters.
Vierde Moderne - klas C
Klastitularis: Paul De Smet
Leerlingenlijst
Ghislain Bats, Gustaaf Borremans, Urbain Claus, Etienne Colman, Guido De Beleyr, Ludwig De Bock, Herman De Gendt, Rafaël De pestel, Jean De Staelen, Willy Duymelinck, Johan Franck, Marc Goossens, Luc Joris, Harry Maes, Tony Merckx, Ludo Mertens, Hubert Mestdagh, Eddy Ryckaert, Erik Smet, Guido Vandenbussche, Luc Van Wolvelaer, Nico Willaert.
Eerste jaar Economische - klas A
Klastitularis: Alfons Verhelst
Leerlingenlijst
Willy Adriaensens, Marc Bats, Joseph Braem, Christiaan Carton, Edgard Colman, Luc Daeleman, Werner De Clippeleir, Arnaud Delarivière, Karel De Mol, Luc D'Haeger, André Geerinck, Walter Heirman, Domien Janssens, Marc Raes, Antoine Schepens, Werner Stuer, Jozef Van Bunder, Karel Vandenberghe, Johan Vanderstraeten, Cyriel Van Helsland, Luc Van Hove, Wilfried Van Velthoven, Leo Vereecken, André Wauters.
Eerste jaar Economische - klas B
Klastitularis: Walter Van Belleghem
Leerlingenlijst
Norbert Audoor, Willy Bekaert, Rudi Braet, Ivo Cleymans, Freddy Corné, Roland De Cauwer, Marc De Jong, Germain De Mol, Luc De Ryck, Werner De Wilde, Raymond D'Hollander, Gustaaf Heyvaerts, Dirk Lingier, Jan Rosiers, Guido Sertyn, Paul Staes, Herman Taelman, Boudewijn Van Caeneghem, Jozef Van der Cammen, Gustaaf Van de Voorde, Romaan Van Hecke, Walter Van Hooste, Rony Van Langenhove, Christiaan Verberckmoes, Louis Verstocken.
Eerste jaar Wetenschappelijke B - klas A
Klastitularis: Willy Vanderherten
Leerlingenlijst
Walter Andries, Jonny Bambust, Jozef Cruyplandt, Patrick Cruyplandt, Guido De Backer, Robert De Geest, Jozef De Prijcker, Willy Dhondt, Gaston Kusé, Constant Moortgat, Paul Saeys, Carlos Thysebaerdt, François Van Bogaert, Ludo Van Buynder, Romain Vandevoorde, Eddy Van Gysel, Roger Van Straeten, Willy Vermeire.
Eerste jaar Wetenschappelijke B - klas B
Klastitularis: André Beghyn
Leerlingenlijst
Armand Anné, Leon Bracke, Albert Cool, Daniël Cornelis, René De Bock, Wilfrid De Gruyter, Martin De Wilde, Theo Kessels, Luc Martens, Noël Saegeman, Erwin Steeman, Lucien Van Acker, Leo Van Bocxlaer, Frans Van der Eycken, Paul Van Geert, Erard Van Hoecke, Walter Van Vlierberghe, André Verhulst.
Tweede jaar Economische - klas A
Klastitularis: Jacques Meganck
Leerlingenlijst
Etienne Baeyens, André Boone, José Bracke, Francis Claessens, Maurits Claessens, Rufin De Brauwer, Gilbert De Buyser, Eddy De Fré, Roger Dejongh, Rudi De Meyer, Roland De Puydt, Christiaan Dierickx, André Dilis, Maurice Eeman, Louis Gys, Raymond Haerens, Freddy Haesaert, Freddy Heirman, Marcel Herwege, Alex Hesta, Robert Konings, Romain Maes, Willy Maes, Hugo Meersman, Jozef Peeters, Marc Pieters.
Tweede jaar Economische - klas B
Klastitularis: Amedee De Smet
Leerlingenlijst
Paul Rooms, Walter Rousseau, Alfons Sanders, Alfons Schevernels, Freddy Stiers, Freddy Van Boxelaer, Alex Van Couwenberghe, Wilfried Van Daele, Roger Van de Keybus, Etienne Van den Berge, Luc Van Den Noortgate, Roland Vandesteene, André Van houte, Marc Van Laethem, Eddy Van Luyck, Willy Van Maldergem, Lucien Van Wassenhove, Guy Vastenhaeck, Pierre Vekeman, Marcel Vernimmen, Marc Verschooren, Martin Vervust, Gustaaf Willocx, Raoul Wuytack.
Tweede jaar Wetenschappelijke B - klas A
Klastitularis: E.H. Emiel Van Hecke
Leerlingenlijst
Ivan Bossaer, Roland Brisard, Eric Carlier, Leo Cas, Franky Colaes, François De Beer, Raoul De Bock, Eddy De Dobbelaer, Louis De Regter, Raymond De Regter, Luc De Vooght, Paul De Wachter, André De Wael, Gustaaf De Wilde, Gino De Witte, Xavier Dobbelaere, Gerry Doffyn, Dirk Franck, Paul Geerts, Marcel Geysen, Raoul Haentjens, Werner Heirbaut.
Tweede jaar Wetenschappelijke B - klas B
Klastitularis: Boudewijn Dhondt
Leerlingenlijst
Arnold Heyse, Alfons Hoobergs, Frans Hunninck, Marc Lievens, Jozef Mertens, Herman Pauwels, Firmin Peersman, Guido Roelandts, René Rottiers, Hugo Rousseau, Theo Saegeman, Antoine Slock, Marc Smet, Georges Thomaes, Carlos Van Daele, Albert Vandenberghe, Julien Van der Herten, Dirk Van de Velde, Romain Van Haute, Roger Van Raemdonck, Robert Vermeulen, Jozef Vernimmen.
Derde jaar Economische - klas A
Klastitularis: E.H. Hugo Verbeke
Leerlingenlijst
Patrick Audenaert, Remi Audenaert, Reginald Bosman, Guido Breugelmans, Herman Brijs, Sigrid Bruggeman, Marc Brys, Edwin De Block, Sidon De Coninck, Karel De Mol, Bruno Denhaene, Paul De Paepe, Jozef De Roo, Walter De Ryck, Nicon De Smet, Valentin Detemmerman, Etienne D'hooge, Robert Dierickx, Etienne Fierens, Jozef Greefs, Ludwig Herckenrath.
Derde jaar Economische - klas B
Klastitularis: Leo De Meulenaer
Leerlingenlijst
Hubert Hermans, Martin Larno, Bernard Leman, Dirk Noens, Marc Noens, Robert Nouws, Gaston Pieters, Eric Saman, Hugo Staes, Daniël Stevens, Karel Sysmans, Paul Van Dam, Eddy Van den Bogaerd, Georges Van de Velde, Jozef Vangeel, Roger Vanhoeck, Robert Van Hooste, André Van Loo, Yves Van Puyvelde, Marcel Vercauteren, Maurice Verhulst, Ignace Vleeshouwers, Hubert Willaert.
Derde jaar Wetenschappelijke B - klas A
Klastitularis: Herman Van de Voorde
Leerlingenlijst
Roger Baert, Aurèle Braeckevelt, Leopold Buyle, Etienne Cornelis, Marcel De Backer, Guy De Bruyne, Leo Deckers, René De Cock, Eric De Donder, Herman De Nert, Roland De Smet, Rudy De Smet, José De Wael, René De Wilde, Jozef D'hondt, Marcel Elsmoortel, Constant Elst, Hugo Gommers, Willy Jonkers, Luc Muys, Abel Neirynck, Filip Paelman.
Derde jaar Wetenschappelijke B - klas B
Klastitularis: E.H. Raf Leys
Leerlingenlijst
Hugo Raes, Norbert Scheerlinck, Johan Slock, Paul Van Autreve, Guido Van de Catsye, Paul Van den Broeck, Paul Van de Wielle, Hugo Van Gasse, Eddy Van Haelewyck, Paul Van Ham, Gaston Van Hooreweghe, Eddy Van Hoye, Marc Vanhoyweghen, Willy Van Laeken, Victor Van Peteghem, Willy Vercauteren, Corneel Vermeiren, Marcel Waterschoot, Marcel Watté, Louis Wauters, Gustaaf Willocx, Dirk Wymeersch.
Vierde jaar Economische
Klastitularis: August Van Acker
Leerlingenlijst
Zie diplomajaar onderwijzers 1965: klik hier
Vierde jaar Wetenschappelijke B
Klastitularis: E.H. Hugo De Lil
Leerlingenlijst
Zie diplomajaar onderwijzers 1965: klik hier
{gotop}