Eerste jaar Nederlands-Engels
Klastitularis: Guido Van den Wijngaert
Leerlingenlijst:
Luc Auwaerts, Robert Baetens, Jozef Boden, Hans Bogaert, Jerry Burm, Manuel De Block, Marc De Clercq, Luc Decock, Luc De Tandt, Jean-Louis De Vleeschauwer, Erik Goethals, Willem Lievens, Gaston Maes, Walther Maes, Paul Schaubroeck, Eddy Van Aert, Frank Van Wauwe, Eddy Verhoeven.
Eerste jaar Nederlands-Geschiedenis
Klastitularis: Guido Van den Wijngaert
Leerlingenlijst:
Dirk Delacourt, Willy De Mulder, Guido Elias, Peter Magerman, Karel Mestdagh, Philippe Pieters, Herman Rombouts, Paul Schelfhout, Paul Schrijvers, Geert Van den Bossche, Freddy Van Hove, Herwig Verstraeten.
Eerste jaar Frans-Geschiedenis
Klastitularis: Walter Van Belleghem
Leerlingenlijst:
Daniël Aerts, Romain Bolssens, Dirk Deschaumes, Guy D'Haen, Johan Hermans, Luc Maes, Dirk Rochtus, Johan Schepens, Harry Van Daele, Ivan Van Hauwermeiren, Walter Van Raemdonck, Johannes Volckeryck, Romain Van Royen.
Eerste jaar Wiskunde
Klastitularis: Herman Van de Voorde
Leerlingenlijst:
Guido Abbeloos, Marc Aelvoet, Dany Boute, Johan De Ketelaere, Luc Fahy, Erik Fobé, Luc Heirwegh, Luc Helderweirdt, Ludovic Sas, Dirk Uyttersprot, Christiaan Van den Vreken, Patrick Van Hiel, Luc Van Marcke.
Eerste jaar Wetenschappen-Aardrijkskunde
Klastitularis: Jeaninne Tassijns
Leerlingenlijst:
Joseph Boex, Guido Messagie, Luc Smet, Daniël Van Doorsselaere, Frans Van Hoorde, Oscar Van Steenbrugge, Eric Verdegem.
Diplomajaar 1975
Eerste rij: 1 Boudewijn Dhondt, 2 Hugo De Beuckeleer, 3 Andreas Van Peteghem, 4 Guido Van den Wijngaert, 5 E.H. Raf Leys, 6 E.H. Eduard De Witte, 7 E.H. Alphonse Pilaete, 8 E.H. Georges Van Driessche, 9 Michel Roose, 10 Guido Goedemé, 11 Maurits Tachelet, 12 Ulrik Wauters, 13 E.H. Flor Brondeel,
Tweede rij: 14 Jozef Van Poucke, 15 Frank De Grauwe, 16 Frans Engels, 17 Tony De Grauwe, 18 Henri Verniers, 19 Hugo Van Gyseghem, 20 Eddy De Witte, 21 Dirk Citters, 22 Marc Huvenne, 23 Raphaël De Kerf, 24 Herman Pieters, 25 Dirk Van Belle, 26 Marc Camerier, 27 Alphons Bolsens, 28 Dirk Staessens,
Derde rij: 29 Marc Schoonaert, 30 Paul Van den Eynde, 31 32 Geert Defauw, 33 Patrick Van Lysebetten, 34 Antoine De Boeck, 35 Johan Wymeersch, 36 Joseph Meeussen, 37 Christiaan Polfliet, 38 Patrick De Coninck, 39 Boudewijn Van Hooste, 40 Patrick Smet, 41 Bob Van Lancker, 42 Guido Van Havermaet,
Vierde rij: 43 Jan Van den Bergh, 44 Jean-Pierre Van Camelbecke, 45 Jean-Marie Meulleman, 46 Geert Verbruggen, 47 José Vander Vennet, 48 Paul Ghijselinck, 49 Patrick Verhulst, 50 51 Paul Doffyn, 52 53 Bernard Van Garsse, 54 55 Kristiaan Bastiaen.
Gediplomeerden
Sectie Nederlands - Engels
Klastitularis: Guido Goedemé
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
34 | De Boeck Antoine | 28.03.1955 | Baasrode | ||
Defauw Geert | 30.03.1954 | Tielt | |||
48 | Ghijselinck Paul | 21.03.1955 | Oudenaarde | 11.01.2008 | |
Meulleman Jean-Marie | 08.01.1954 | Gent | |||
43 | Van den Berge Jean-Paul | 04.05.1955 | Aalst | ||
47 | Vander Vennet José | 23.06.1955 | Deinze | ||
33 | Van Lysebetten Patrick | 28.04.1954 | Sint-Niklaas | ||
14 | Van Poucke Jozef | 17.03.1954 | Sint-Niklaas | ||
Verbruggen Geert | 25.08.1954 | Zottegem | |||
49 | Verhulst Patrick | 04.11.1955 | Hamme | ||
35 | Wymeersch Johan | 10.04.1954 | Beveren |
Sectie Nederlands-Geschiedenis
Klastitularis: Guido Goedemé
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Cranshoff Guido | 11.08.1951 | Merksem | |||
51 | Doffyn Paul | 10.12.1953 | Sint-Gillis | ||
Gaspard Dirk | 30.07.1955 | Sint-Niklaas | |||
Smet Hans | 17.06.1954 | Lokeren | |||
44 | Van Camelbecke Jean | 14.09.1952 | Deinze | ||
Van den Eynde Paul | 26.01.1953 | Lier |
Sectie Frans - Geschiedenis
Klastitularis: Maurits Tachelet
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
Bastiaen Kristiaan | 09.06.1955 | Eeklo | |||
27 | Bolsens Alphons | 16.03.1955 | Sint-Niklaas | ||
28 | Staessens Dirk | 18.03.1953 | Sint-Niklaas | ||
29 | Van de Voorde Johan | 07.09.1950 | Sint-Niklaas | Sint-Pauwels | |
45 | Van Havermaet Guido | 04.04.1955 | Oudenaarde | Deinze | |
41 | Van Lancker Bob | 21.05.1955 | Temse |
Sectie Wiskunde
Klastitularis: E.H. Raf Leys
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
26 | Camerier Marc | 03.10.1955 | Sint-Niklaas | ||
20 | De Witte Eddy | 18.12.1955 | Stekene | ||
16 | Engels Frans | 16.02.1955 | Laarne | ||
36 | Meeussen Joseph | 08.11.1953 | Wuustwezel | ||
Van Garsse Bernard | 09.05.1953 | Sint-Niklaas | |||
19 | Van Gyseghem Hugo | 28.03.1953 | Aalst | ||
18 | Verniers Henri | 23.07.1955 | Gent |
Sectie Wetenschappen - Aardrijkskunde
Klastitularis: Piet Eeckhout
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
21 | Citters Dirk | 08.05.1955 | Aalst | ||
38 | De Coninck Patrick | 08.04.1955 | Sint-Niklaas | ||
15 | De Grauwe Frank | 06.10.1955 | Gent | ||
17 | De Grauwe Tony | 23.09.1953 | Gent | ||
23 | De Kerf Raphaël | 21.10.1952 | Sint-Niklaas | ||
22 | Huvenne Marc | 06.09.1955 | Gent | ||
37 | Polfliet Christiaan | 30.11.1954 | Gent | ||
40 | Smet Patrick | 13.04.1954 | Sint-Niklaas | ||
25 | Van Belle Dirk | 30.11.1950 | Baasrode | ||
39 | Van Hooste Boudewijn | 28.08.1954 | Sint-Niklaas |
Weetjes
- Guido Van Havermaet ging in juni 2015 met pensioen.
- Patrick De Coninck: lees meer (klik hier)
- Patrick Smet: lees meer (klik hier)
{gotop}