Schooljaar 1973-74
Eerste jaar - klas A
Klastitularis: E.H. Johan De Baere
Leerlingenlijst:
Marc Brouns, Hugo De Henau, Eduard De Paepe, Thierry De Vos, Hugo De Wilde, Luc D'Hondt, Jozef Germeau, Urbain Henderickx, André Mettepenningen, Eric Roels, Philemon Rombout, Leo Van der Heyden, Luc Van Driessche, Eric Van Eemeren, Jozef Van Hoof, Hans Venneman, Luc Vercammen, Paul Verheyden, Johan Vervliet.
Eerste jaar - klas B
Klastitularis: Theo Vervondel
Leerlingenlijst:
Baeyens-De Bock, Patrick Cardon, Paul De Meester, Jean-Pierre De Waele, Eric Dhollander, Werner Gebruers, Robert Goemans, Henri Gyselinck, Geert Lamon, Georges Lemmens, Hubert Peelman, Hans Sebrechts, Lieven Stuer, Guido Van de Velde, Eddy Van Dooren, Walther Verbeke, Patrick Verdonck, Luc Willems.
Diplomajaar 1974
Klastitularis: August Van Acker
Eerste rij: 1 Bert Van Goethem, 2 Hugo De Beuckeleer, 3 Leo De Meulenaer, 4 August Van Acker, 5 E.H. Georges Stuyts, 6 E.H. Georges Van Driessche, 7 Maurice Tachelet, 8 Piet Eeckhout, 9 Amedee De Smet
Tweede rij: 10 Boudewijn D'Hondt, 11 Leon Geysen, 12 Paul Van den Berghe, 13 Ronny Smet, 14 Jerie Vergauwen, 15 Eddy Verbist, 16 Luc Magerman, 17 Gerrit De Pauw, 18 Gustaaf De Cock, 19 Leon Buydens
Derde rij: 20 Rudi Leys, 21 Marc Beuseling, 22 Luc De Keukelaere, 23 Jan Scheire, 24 Joannes Schmidt, 25 Roland Smet, 26 Herman Slowack, 27 Benedictus Braem, 28 Rudiger Foubert, 29 Walther De Rop
Gediplomeerden
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | |
21 | Beuseling Marcus | 01.08.1954 | Antwerpen | ||
27 | Braem Benedictus | 06.12.1953 | Sint-Niklaas | ||
19 | Buydens Leon | 25.08.1953 | Lokeren | ||
18 | De Cock Gustaaf | 09.02.1953 | Lokeren | ||
22 | De Keukelaere Luc | 23.11.1954 | Gent | ||
17 | De Pauw Gerrit | 15.06.1952 | Sint-Niklaas | ||
29 | De Rop Walther | 06.02.1954 | Sint-Niklaas | ||
28 | Foubert Rudiger | 19.06.1954 | Sint-Niklaas | ||
11 | Geysen Leon | 01.10.1952 | Wuustwezel | ||
20 | Leys Rudi | 16.12.1954 | Tielt | ||
16 | Magerman Luc | 03.06.1953 | Wetteren | ||
23 | Scheire Jan | 09.08.1954 | Moerbeke | ||
24 | Schmidt Joannes | 17.12.1953 | Gent | ||
26 | Slowack Herman | 19.06.1953 | Sint-Niklaas | Sint-Pauwels | |
25 | Smet Roland | 24.07.1952 | Sint-Niklaas | Sint-Niklaas | |
13 | Smet Ronny | 18.04.1954 | Temse | ||
12 | Van den Berghe Paul | 30.11.1954 | Opdorp | ||
15 | Verbist Eddy | 31.08.1954 | Aartselaar | ||
14 | Vergauwen Jerie | 15.04.1954 | Sint-Gillis-Waas |