Diplomajaar 1964

Economische

1964 klasfoton  econ

Eerste rij: 1 E.H. Eduard De Witte, 2 E.H. Roger De Mulder, 3 Amedee De Smet, 4 Herman Van de Voorde, 5 August Van Acker, 6 E.H. Marcel Ascoop, 7 E.H. Roger Beirnaert, 8 E.H. Ignace De Sutter, 9 Julien Dhont, 10 Jozef Hellemond, 11 E.H. Georges Stuyts, 12 E.H. Emiel Van Hecke, 13 Jacques Meganck,

Tweede rij: 14 Etienne Verschueren, 15 Luc Van den Berghe, 16 Dirk De Rop, 17 E.H. Guido Smet, 18 E.H. Hugo Verbeke, 19 E.H. Antoon Rubbens, 20 André Van de Walle, 21 Mark Claus, 22 Jan Rabijns, 23 Etienne Verstraeten, 24 Maurice D'Hooghe, 25 Etienne Pieters, 26 Paul Schepens,

Derde rij: 27 Jacques Roggeman, 28 William Verbraecken, 29 José Ongena, 30 Paul D'Hoker, 31 Lionel De Sutter, 32 Paul De Wolf, 33 Jaak Hoefnagels, 34 Paul Borstlap, 35 Frans Van Gils, 36 Freddy Caudron, 37 Lucien Vergaelen,

Vierde rij: 38 Marc De Cock, 39 Roland De Vriendt, 40 Willy De Clerck, 41 Herman Vereecken, 42 Luc Bauwens, 43 Freddy T'Siobbel, 44 Etienne Lemeire, 45 François Willems, 46 Patrick Hombecq.

Gediplomeerden

  Naam en voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Woonplaats Overleden Plaats
42  Bauwens Luc 04.06.1945  Sint-Gillis-Waas  De Klinge   +  
34  Borstlap Paul 15.04.1943  's Gravenwezel  's Gravenwezel     
36  Caudron Freddy 15.09.1944  Aalst  Aalst     
21  Claus Marc 27.07.1944  Beveren-Waas  Beveren-Waas     
40  De Clerck Willy 08.10.1945  Beveren-Waas  Nieuwkerken     
38  De Cock Marc 04.08.1943  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas  06.02.2022  Maillen 
16  De Rop Dirk 02.01.1943  Beveren-Waas  Beveren-Waas     
31  De Sutter Lionel   Zottegem  Sint-Goriks-Oudenhove     
39  De Vriendt Roland 18.07.1945  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas     
32  De Wolf Paul 13.04.1945  Haasdonk  Haasdonk     
30  D'Hoker Paul 06.01.1945  Godveerdegem  Godveerdegem   04.07.2024  Gent
24  D'Hooghe Maurice 06.04.1944  Sint-Gillis-Waas  Kemzeke   +  
33  Hoefnagels Jaak 29.01.1945  Sint-Lenaerts  Sint-Lenaerts     
46  Hombecq Patrik 29.12.1942  Oudenaarde  Wortegem     
44  Lemeire Etienne 21.01.1944  Erpe  Erpe     
29  Ongena José  23.08.1945 Sint-Niklaas  Stekene     
25  Pieters Etienne 23.11.1944  Lokeren  Overmere     
27  Roggeman Jacques 14.11.1944  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas   16.02.1986  
26  Schepens Paul 02.09.1944  Overmere  Overmere     
   Smet Theo 05.02.1943  Meerdonk  Meerdonk     
43  T'Siobbel Freddy 23.08.1943  Velzeke  Asper    
15  Van den Berghe Luc 22.05.1945  Haasdonk  Haasdonk     
35  Van Gils Frans 23.01.1944  Baarle-Hertog  Merksplas     
28  Verbraecken William 28.02.1945  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas     
41  Vereecken Herman 08.08.1943  Bornem  Beveren-Waas     
37  Vergaelen Lucien 16.02.1944  Kalken  Kalken     
14  Verschueren Etienne 22.05.1945  Belsele  Belsele     
23  Verstraeten Etienne 08.03.1945  De Klinge  De Klinge     
45  Willems François 17.11.1943  Dendermonde  Hekelgem     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wetenschappelijke B

1964 klasfoton wet. b.

Eerste rij: 1 August Van Acker, 2 E.H. Roger De Mulder, 3 Amedee De Smet, 4 Herman Van de Voorde, 5 E.H. Emiel Van Hecke,, 6 E.H. Marcel Ascoop, 7 E.H. Roger Beirnaert, 8 E.H. Ignace De Sutter, 9 Julien Dhont, 10 Jozef Hellemond, 11 Frans Bossaert, 12 E.H. Georges Stuyts, 13 E. H. Eduard De Witte

Tweede rij: 14 Jacques France, 15 Raphaël Sypré, 16 Marcel Van Wesemael, 17 André De Backer, 18 E.H. Guido Smet, 19 E.H. Hugo Verbeke, 20 E.H. Antoon Rubbens, 21 André Van de Walle, 22 Jozef De Block, 23 Luc Van Sompel, 24 Jacques De Bondt, 25 Hendrik De Bruyn, 26 ? Goossens

Derde rij: 27 Marcelien Claeys, 28 Marcel Verbraeken, 29 Daniël De Lust, 30 Jan De Backer, 31 Tony Van Dender, 32 ? De Baere, 33 Erner Verhofstadt, 34 Gilbert De Bock, 35 Daniël De Vroe, 36 Pierre Nijs, 37 Jozef Janssens, 38 ? Bracke,

Vierde rij: 39 Eddy Neyt, 40 Rudi Joos, 41 Roger Buysse, 42 Herman Carlier, 43 Paul Thuysbaert, 44 Gilbert Provost, 45 Jean Tacquaert, 46 Jozef Weekers, 47 Robert Van Damme, 48 Luc Moens

Gediplomeerden

  Naam en voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Woonplaats Overleden Plaats
41  Buysse Roger 22.07.1942  Zelzate  Zelzate     
42  Carlier Herman 19.02.1944  Lokeren  Lokeren     
27  Claeys Marcelien 25.07.1944  Balegem  Balegem     
17  De Backer André  15.08.1945 Waasmunster  Zele   23-01.2017 Zele
30  De Backer Jan  09.12.1944 Hillegem  Zottegem     
22  De Block Jozef 22.09.1944  Aalst  Aalst     
34  De Bock Gilbert 12.10.1944  Kieldrecht  Kieldrecht     
24  De Bondt Jacques 12.09.1945  Hamme  Hamme     
25  De Bruyn Hendrik 22.07.1944  Bornem  Bornem     
   De Caluwé Kamiel 16.01.1944  Zele  Zele     
29  De Lust Daniël 04.11.1944  Gent  Assenede     
35  De Vroe Daniël 17.03.1944  Hofstade  Hofstade     
14  France Jacques 19.09.1943  Watou  Watou     
45  Tacquart Jean 19.08.1943  Hasselt  Tielrode     
37  Janssens Jozef 24.12.1945  Beveren-Waas  Beveren-Waas     
40  Joos Rudi 20.07.1944  Waarschoot  Waarschoot     
48  Moens Luc 10.07.1944  Hamme  Hamme     
39  Neyt Eddy 28.10.1943  Assenede  Assenede     
36  Nys Pieter 01.06.1945  Bornem  Bornem     
   Plasmans André 03.04.1945  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas     
44  Provost Gilbert 14.07.1944  Vrasene  Vrasene     
   Schepens André 20.06.1943  Wetteren  Massemen     
15  Sypré Raphaël 02.07.1945  Sysele  Oedelem     
45 Tacquaert Jean 19.08.1943 Hasselt Tielrode    
43  Thuysbaert Paul 06.12.1944  Sinaai  Sinaai     
47  Van Damme Robert 05.03.1944  Appels  Appels     
31  Van Dender Tony 14.09.1945  Hamme  Hamme     
23  Van Sompel Luc  22.07.1944 Moerbeke  Lokeren     
16  Van Wesemael Marcel 27.02.1943  Burst  Burst  08.09.2020 Erondegem
28  Verbraecken Marcel 11.04.1943  Beveren-Waas  Beveren-Waas  03.11.2015  Beveren
33  Verhofstadt Erner 10.04.1944  Kapelle-op-den-Bos   Aalst    
46  Weekers Jozef 20.04.1945  Melsele  Melsele     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweejarige opleiding tot onderwijzer 

  Naam en voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Woonplaats Overleden
A22 Rabijns Jan 06.12.1943 Lommel Merksem  

 

 

 

Onderweg...

Op retraite bij de paters te Loppem

1964 O retraite

Eerste rij: 1 2 Frans Van Gils, 3 Roland De Vriendt, 4 Paul De Wolf, 5 6 7 Paul D'Hoker,

Tweede rij: 8 Herman Vereecken, 9 10 Marc De Cock, 11 William Verbraecken, 12 Marc Claus, 13 Meganck, 14 pater, 15 16 17 18 19 20 21 Freddy T'Siobbel, 22 23 Luc Bauwens, 24 Luc Van den Berghe, 25 E.H. Eduard De Witte

Weetjes...

william.verbraecken
- William Verbraecken kwam in 1964 als tussentijdig onderwijzer 'in openstaande plaats' in de school te Ekeren-Donk. Hij bleef er het hele schooljaar, maar het volgende schooljaar begon hij in het College te Sint-Niklaas. Hij behaalde het diploma Hogere Opvoedkundige Studiën aan het Hoger Opvoedkundig Instituut te Gent in 1978. Hij was directeur van de basisschool Sint-Jozef-Klein-Seminarie te Sit-Niklaas van 01.09.1993 tot 3.08.2000.

- André De Backer was onderwijzer en daarna directeur van de Vrije Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs 'De Zonnewijzer' te Zele-Heikant. Hij overleed te Zele op 23.01.2017.

 - Freddy Tsiobbel was onderwijzer en daarna directeur van de GBS De Vliesklaver in Gavere.

- Frans Van Gils is de broer van Jef Van Gils (O1957) en van Manu Van Gils (R1960).

- Daniël De Vroe was directeur van de Vrije Basisschool Moorselbaan te Aalst van 1994 tot 2000. Hij was daarna werkzaam in het Sint-Maarteninstituut te Aalst.

- Marcel Verbraekenklik hier.

marcel van wesemael
Marcel Van Wesemael, overleden te Erondegem op 08.09.2020.

 

 

 

- José Ongenaklik hier en klik hier.