Diplomajaar 1968
Eerste rij: 1 E.H. Hugo Verbeke, 2 Leo De Meulenaer, 3 Maurice Tachelet, 4 E.H. Roger De Mulder, 5 Frans Bossaert, 6 E.H. Ignace De Sutter, 7 E.H. Georges Stuyts, 8 Julien Dhont, 9 August Van Acker, 10 Amedee De Smet, 11 E.H. Georges Van Driessche, 12 E.H. Marc Meganck,
Tweede rij: 13 Marc Smet, 14 Marcel Vernimmen, 15 Cyriel Van Helsland, 16 Walter Van Hooste, 17 Walter Van Vlierberghe, 18 Louis Verstocken, 19 Christiaan Verberckmoes, 20 Leo Van Bocxlaer, 21 Marc Raes, 22 Noël Saegeman, 23 Theo Saegeman, 24 Domien Janssens,
Derde rij: 25 Willy Vermeire, 26 Walter Andries, 27 Freddy Corné, 28 Marcel Herweghe, 29 Antoine Schepens, 30 Erard Van Hoecke, 31 Patrick Cruyplandt, 32 Guido De Backer, 33 Werner De Clippeleir, 34 Albert Cool, 35 Walter Heirman,
Vierde rij: 36 Frans Van der Eycken, 37 Roland De Puydt, 38 Luc Dhaeyer, 39 Arnaud Delarivière, 40 Norbert Audoor, 41 Germain De Mol, 42 Eric Dessein, 43 Ludo Van Buynder, 44 Daniël Cornelis, 45 Jozef Cruylandt, 46 Roland De Cauwer, 47 René De Bock,
Vijfde rij: 48 Boudewijn Van Caeneghem, 49 Jozef Van der Cammen, 50 Luc Daeleman, 51 Paul Saeys, 52 Lucien Samson, 53 Jozef Biesbroeck, 54 Eric Carlier, 55 Maurice Eeman, 56 Franky Colaes, 57 Martin Vervust, 58 Gilbert De Buyser.
Gediplomeerden
Naam en voornaam | Geboortedatum | Geboorteplaats | Woonplaats | Overleden | Plaats | |
26 | Andries Walter | 21.04.1949 | Vrasene | Vrasene | ||
40 | Audoor Norbert | 25.05.1949 | Gent | Melsen | ||
55 | Biesbroeck Jozef | 12.04.1947 | Roeselare | Roeselare | ||
54 | Carlier Eric | 24.01.1948 | Lokeren | Lokeren | ||
56 | Colaes Franky | 15.01.1949 | Rupelmonde | Rupelmonde | ||
34 | Cool Albert | 22.11.1949 | Dendermonde | Appels | ||
27 | Corné Freddy | 09.06.1948 | Nieuwkerken-Waas | Sint-Niklaas | 05.02.2018 | Sint-Niklaas |
44 | Cornelis Daniël | 29.11.1948 | Deinze | Oudenaarde | ||
45 | Cruyplandt Jozef | 22.04.1948 | Stekene | Stekene | ||
31 | Cruyplandt Patrick | 30.06.1949 | Stekene | Stekene | ||
50 | Daeleman Luc | 28.12.1948 | Aalst | Aalst | ||
32 | De Backer Guido | 25.08.1949 | Wetteren | Zottegem | ||
47 | De Bock René | 22.10.1948 | Sint-Gillis-Waas | Belsele | ||
58 | De Buyser Gilbert | 27.01.1946 | Londerzeel | Londerzeel | ||
46 | De Cauwer Roland | 02.09.1949 | Beveren | Beveren | + | |
33 | De Clippeleir Werner | 20.05.1948 | Moerzeke | Moerzeke | ||
39 | Delarivière Arnaud | 26.04.1947 | Ertvelde | Ertvelde | ||
41 | De Mol Germain | 25.04.1948 | Aalst | Antwerpen | ||
37 | De Puydt Roland | 02.12.1947 | Ertvelde | Ertvelde | ||
42 | Dessein Eric | 18.01.1947 | Moorsele | Moorsele | ||
38 | D'Haeyer Luc | 17.05.1949 | Oudenaarde | Mater | ||
55 | Eeman Maurice | 10.01.1948 | Wetteren | Schellebelle | ||
35 | Heirman Walter | 18.06.1949 | Beveren | Beveren | ||
28 | Herwege Marcel | 12.01.1948 | Zele | Zele | ||
24 | Janssens Domien L.C.A. | 09.04.1948 | Essen | Essen | + | |
21 | Raes Marc | 31.03.1949 | Wetteren | Wetteren | ||
22 | Saegeman Noël | 17.09.1948 | Sint-Niklaas | Belsele | ||
23 | Saegeman Theo | 30.04.1947 | Sint-Niklaas | Sint-Niklaas | ||
51 | Saeys Paul | 29.03.1949 | Hamme | Hamme | ||
52 | Samson Lucien | 10.12.1948 | Lokeren | Lokeren | 14.03.2021 | Lokeren |
29 | Schepens Antoine | 05.10.1949 | Zele | Zele | ||
13 | Smet Marc | 29.12.1948 | Waasmunster | Waasmunster | ||
20 | Van Bocxlaer Leo | 31.12.1948 | Lokeren | Sinaai | ||
43 | Van Buynder Ludo | 27.01.1949 | Beveren | Zwijndrecht | ||
48 | Van Caeneghem Boudewijn | 01.04.1949 | Gent | De Pinte | ||
49 | Van der Cammen Jozef | 01.06.1950 | Katamo | Merchtem | ||
36 | Van der Eycken Frans | 19.06.1948 | Turnhout | Vosselaar | ||
15 | Van Helsland Cyriel | 03.10.1949 | Vrasene | Kieldrecht | ||
30 | Van Hoecke Erard | 02.02.1949 | Eksaarde | Eksaarde | ||
16 | Van Hooste Walter | 11.12.1949 | Stekene | Sint-Niklaas | ||
17 | Van Vlierberghe Walter | 02.02.1949 | Sint-Gillis-Waas | Meerdonk | ||
19 | Verberckmoes Christiaan | 10.08.1948 | Elversele | Sint-Niklaas | ||
25 | Vermeire Willy | 05.08.1949 | Temse | Hamme | ||
14 | Vernimmen Marcel | 13.03.1947 | Sint-Gillis-Waas | Meerdonk | ||
18 | Verstocken Louis | 13.04.1948 | Lokeren | Sinaai | ||
57 | Vervust Martin | 06.03.1947 | Merelbeke | Merelbeke |
Weetjes
- Guido De Backer werd in 1968 schoolhoofd benoemd aan de Vrije Jongensschool te Heurne.
- Van 1983 tot 2002 was Theo Saegeman directeur van de gesubsidieerde Vrije Basisschool Heiende Lokeren.
- Norbert Audoor werd regent sectie Nederlands-Engels in diplomajaar 1970. Hij werd leerkracht in het Sint-Lievenscollege.
- Jozef Cruyplandt ging op 01.09.2013 met pensioen na 45 jaar onderwijs, twee jaar in Stekene en 43 jaar, vanaf 1970, in de lagere afdeling van het College in Sint-Niklaas, waarvan 33 jaar in het eerste leerjaar.
- Marcel Herwege was onderwijzer in de basisschool van Heikant Zele.
- Marc Smet was onderwijzer aan de gemeentelijke lagere school in Waasmunster.
- Boudewijn Van Caeneghem was in 1978 medestichter van de Turnclub Budapest in De Pinte (in 1980 turnclub Olympia De Pinte).
- Walter Van Vlierberghe was directeur van de Boskesschool in Lokeren.
- Cyriel Van Helsland was directeur van de gemeentelijke basisschool van Doel.
- Willy Vermeire was directeur in Hamme, dan inspecteur en tenslotte coördinerend inspecteur bij de Vlaamse Onderwijsinspectie.
- Chris Verberckmoes: lees meer: klik hier.
- Walter Andries was schooldirecteur, vervolgens medewerker aan de Vlaamse Onderwijsraad en werd daarna onderwijsinspecteur. Binnen de onderwijsinspectie volgde hij op de voet de onderwijswegeving. Hij was ook docent DHOS Gent (schoolwetgeving).