Diplomajaar 1922

1922On
(Foto uit collectie KOKW)

Eerste rij: 1 2 3 4 E.H. Frederik Spittaels, 5 6 7 E.H. Alfons Raman, 8 E.H. Karel De Leenheer, 9 E.H. Hippoliet Van Waes, 10 E.H. Louis Van Bogaert, 11 12 Frans Rombaut, 13 Jozef De Clippeleir, 

Tweede rij: 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Derde rij: 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Vierde rij: 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64

Vijfde rij: 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 

Gediplomeerden

  Naam en voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Woonplaats Overleden Plaats
  Balthazar René 26.06.1901 Merelbeke Merelbeke  +  
  Beirnaert Timon 01.01.1903  Nazaret  Nazaret   
  Berckmans Edmond 11.08.1903  Moerbeke (Ger.)  Moerbeke (Geraardsbergen)   
  Boodts Joseph 25.04.1902  Houden-Goegnies  Brasschaat  
  Boone Omer 09.09.1903 Lembeke Lembeke  
  Borms Louis 13.10.1900  Moorsel  Moorsel   
  Bouchier Joseph 01.08.1902 Boechout Boechout  
  Casneuf Robert 23.09.1903 Bassevelde Bassevelde  
  Coddens René 07.12.1902  Aalter  Aalter   
  Coppieters Karel 02.02.1901 Moorsel Moorsel  
  Cordier Joris 11.02.1903 Nukerke  Zulzeke  
  De Bleser Arthur 28.08.1902  Sint-Amands  Sint-Amands   
  De Bondt Joseph 22.08.1902  Aalst  Aalst   
  De Bruyne Robert 27.08.1903 Zele Zele  
  De Corte Aloïs 14.06.1902  Melle  Kwatrecht  1977   
  De Geeter Maurits 29.07.1902 Nederbrakel Nederbrakel  
  De Grave Albert 10.10.1901 Scheldewindeke Gent 1984   
  De Kesel Raymond 20.12.1902  Zomergem  Zomergem   
  De Lang Michel 08.03.1902  Mater  Mater   
  De Meester Gaspar 27.06.1903  Scheldewindeke  Scheldewindeke   
  De Poorter René 13.10.1902 Schelderode Schelderode 05.10.1948   
  De Reu Benoit 05.06.1903  Kalken  Kalken   
  De Smet Camille 04.08.1902 Ronsele Ronsele  
  De Vos Denis 02.04.1903 Roborst Roborst  
  De Vos Karel 04.07.1901 Beerlegem Beerlegem  
  Devriendt Joris 22.04.1901 Sint-Maria-Horebeke Roborst 1969   
  De Weerdt Edward 28.02.1903 Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek  
  De Winter Germaan 09.08.1902 Sint-Lievens-Houtem Sint-Lievens-Houtem  
  De Wolf Leo 17.01.1904  De Klinge  De Klinge  1971   
  Dua Omer 27.07.1902  Sint-Niklaas  Sint-Niklaas  1969   
  Elinck Louis 07.07.1903   Sint-Niklaas Sint-Niklaas   
  Gysels Omer 07.09.1903  Sint-Lievens-Houtem  Sint-Lievens-Houtem   
  Herreman Frans 05.12.1902 Sint-Niklaas Sint-Niklaas 04.04.1984   
  Laroy Prosper 17.10.1903 Aalter Aalter  
  Lemaitre René 25.10.1902 Sint-Amandsberg Sint-Amandsberg  
  Lucas Michel 12.09.1903 Sint-Maria-Horebeke Sint-Maria-Horebeke  
  Maris Willem 04.01.1903 Bazel Bazel  
  Miserez René 06.07.1901 Sint-Martens-Lierde Sint-Martens-Lierde 30.05.1972   
  Penneman Antoon 31.07.1903 Sint-Niklaas Sint-Niklaas  
  Steuperaert Gérard 12.10.1902 Kruishoutem Kruishoutem  
  Swaelens Laurent 08.12.1902  Schaarbeek  Schaarbeek   
  Torck Gobert 03.03.1902  Zingem  Zingem  1966  
  Van der Kimpen Valère 07.02.1902 Sint-Maria-Horebeke Sint-Maria-Horebeke  
  Van Hoeyweghen Philémon 18.05.1901  Lokeren  Lokeren   
  Van Hyfte Julien 01.03.1903 Sint-Laureins Sint-Laureins  
  Van Hyfte Karel 12.09.1903  Sint-Margriete  Sint-Margriete  .02.1945  Dachau
  Van Kerckhove Jules 11.02.1903 Zele Zele  
  Van Loo Edward  25.10.1903  Ronse  Ronse   
  Van Nuffel August 15.07.1902 Herdersem Herdersem  
  Van Poucke Cyriel 27.05.1902 Temse Temse  
  Van Ranst Wilfried 28.07.1902 Hingene Hingene 1992  
  Van Wymersch Gilbert 11.07.1902 Sint-Goriks-Oudenhove Sint-Goriks-Oudenhove  
  Verbeken Victor 14.01.1901  Aaigem  Aaigem  16.02.1944   
  Versnick Joris 04.12.1901 Borsbeke Gent  
  Vervondel Gaston 12.05.1902  Gijzenzele  Gijzenzele   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onderweg...

1919 klas2n

Tweede jaar - sectie A in 1919 - diplomajaar 1922

Eerste rij: 1 De Geest, 2 Omer Boone, 3 4 René Balthazar, 5 E.H. Louis Van Bogaert, 6 Joseph Bouchier, 7 Raymond De Kesel, 8 Timon Beirnaert, 9 Karel Coppieters,

Tweede rij: 10 Edmond Berckmans, 11 Jozef Boodts, 12 Aloïs De Corte, 13 Bormi, 14 Gaspar De Meester, 15 Robert Casneuf, 16 Joseph De Bondt, 17 Van Durme (koster), 18 Anné (Tielrode), 19 20 Michel De Lang, 21 Joris Devriendt,

Derde rij: 22 Kamiel De Smet, 23 Denis De Vos, 24 Robert De Bruyne, 25 Karel De Vos, 26 René De Poorter, 27 Maurits De Geeter, 28 Benoit De Reu, 29 De Witte (koster), 30 De Bruyst (koster), 31 Van Caenegem (koster), 32 Albert De Grave, 33 Georges Cordier, 34 Cierchon 

Weetjes

- Joseph Bouchier (nr 6 op de foto) is de schoonvader van Hubert De Laender (onderwijzer diplomajaar 1957).

- Karel Van Hyfte is overleden in het martelkamp van Dachau (Duitsland).

- René Miserez trad, nog geen jaar na zijn diplomering, toe tot de congregatie van de Paters Jozefieten. Elf jaar naderhand werd hij tot priester gewijd en weldra lag een weids werkterrein voor zijn blikken open: Belgisch-Kongo.

Toen mgr. De Clercq een beroep deed op de Jozefieten om in de Kassaiprovincie het gebied van Mweka te evangeliseren, bevond zich pater Miserez onder de allereersten die zich hiervoor aanmeldden. Hij bracht het tot regionale overste en tot inspecteur van het onderwijs.

- Wilfried Van Ranst was onderwijzer in de gemeentelijke lagere jongensschool te Hingene van 1924 tot 1960.